برگزاری حضوری امتحانات نهمی ها و دوازدهمی ها با اجازه ستاد كرونا

برگزاری حضوری امتحانات نهمی ها و دوازدهمی ها با اجازه ستاد كرونا

مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش جزییات ارزشیابی خردادماه دانش آموزان دبیرستانی را اعلام کر.


عباس سلطانیان در گفت و گو با ایسنا، درباره روند برگزاری امتحانات اختتام سال دبیرستانیها اظهار نمود: بخشنامه های مربوط تکلیف را مشخص کرده اند. امتحانات پایه نهم و دوازدهم مطابق مصوبه ۹۷۷ شورای عالی آموزش و پرروش، حضوری خواهد بود که البته الزام به دریافت تاییدیه ستاد ملی کرونا هم وجود دارد.
وی ادامه داد: در بقیه پایه ها با مرجعیت معلم و به تشخیص وی باتوجه به ارزشیابی تکوینی که در طول سال انجام شده و همین طور استفاده از روشهای دیگر، نتیجه نهایی هر دانش آموز مشخص می شود.
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه قبول نداریم که برای یک درس، تنها یک آزمون آنلاین در خرداد اجرا شود و ملاک معلم برای دادن نمره خرداد ماه تنها یک آزمون آنلاین باشد اظهار داشت: معلم از روش های مختلف در طول سال برای آموزش و ارزشیابی دانش آموزان بهره برده که می تواند ملاک مهم در ارزشیابی خرداد باشد.
سلطانیان افزود: بعنوان مثال تکالیف دانش آموز، پروژه ها، تحقیق ها و کارهای گروهی تحت عنوان نمره مستمر مدنظر است. معلم می تواند قسمتی از نمره دانش آموز را به آزمون انلاین اختصاص دهد که اعتبار این آزمون هم باید توسط معلم، مدیر و شورای مدرسه تایید شده باشد.1400/02/03
21:00:12
0.0 / 5
431
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین