در تذكری به وزیر آموزش و پرورش

مقصودی: مشكل محاسبه سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود

مقصودی: مشكل محاسبه سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی حل شود

به گزارش مدیریت آموزش نماینده بروجرد با تکیه بر ضرورت رفع مشکل محاسبه سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی، اظهار داشت که وضعیت معلمان مشمول همچنان بلاتکلیف است که با محاسبه شرایط فعلی مبحث بازنشستگی آنها در هاله ای از ابهام قرار دارد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، فاطمه مقصودی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در تذکر شفاهی به رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: شما بهترین رئیسی هستید که ما در رویای خود آرزوی آنرا داشتیم. تا ابد مردم مظلوم شهر آیت الله بروجردی قدردان و حق شناس حمایت شما از دو واحد تولیدی عظیم خودرو و سامان کاشی تولیدی این منطقه هستند که در سایه غفلت مسؤلان از چرخه تولید خارج شده بود.
وی توضیح داد: بیم آن می رفت که با واگذاری این واحدها به غیر به سرنوشت تراکتورسازی، نیشکر و هپکو گرفتار شوند که با حضور بموقع و تصمیم گیری رئیس قوه قضاییه، انگیزه و امید در رگ های خشکیده کارگران با دست های پینه بسته و جوانان ناامید از اشتغال تزریق شد، ایشان دستور رسیدگی خارج از نوبت به پرونده این دو کارخانه دادند که مهر تاییدی بر تلاشهای شبانه روزی و نفس گیر بود.
نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواهان رفع مشکل محاسبه سنوات خدمتی معلمان دانش سرایی شد و اظهار داشت: وضعیت معلمان مشمول این مورد همچنان بلاتکلیف است که با محاسبه شرایط فعلی مبحث بازنشستگی آنها در هاله ای از ابهام قرار دارد.
مقصودی در تذکری به وزیر بهداشت خواهان رسیدگی به وضعیت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بروجرد شد.
منبع:

1400/01/25
13:24:49
0.0 / 5
627
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین