برگزاری پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت

برگزاری پویش دانش آموزی مهربانی با طبیعت

مدیریت آموزش: مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پویش دانش آموزی «مهربانی با طبیعت» در روزهای نوروز آگاهی داد.


علی رمضانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سیزدهم فروردین ماه و روز طبیعت اظهار نمود: در امتداد مهربانی با طبیعت و آموزش حفظ منابع طبیعی، پویش دانش آموزی «مهربانی با طبیعت» ویژه ایام نوروز ۱۴۰۰ انجام می شود. هدف از راه اندازی این پویش حفظ منابع طبیعی و آموزش نوجوانان و دانش آموزان برای نگهداشت طبیعت و مشارکت اجتماعی دانش آموزان و انس با مواهب الهی است.

وی ادامه داد: ارسال آثار فرهنگی و هنری در رابطه با آیین ها، آداب و رسوم بومی و محلی در روز «سیزده بدر» بوسیله پیام رسان شاد صورت می گیرد. زمان ارسال آثار از فردا، نهم فروردین ماه شروع می شود و آخرین مهلت ارسال آثار پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ است.
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اعلان اینکه پدیدآورندگان ۵۰ اثر منتخب معرفی و به آنان جوایز بهادار تقدیم خواهد شد، اظهار داشت: آثار ارسالی در کانال « مهربانی با طبیعت» به آدرس @batabiat۱۴۰۰ در پیام رسان شاد منتشر و معرفی می گردند.
رمضانی با اشاره به محورهای این پویش اظهار داشت: دانش آموزان ابتدایی در بخش نقاشی سبک آزاد و دانش آموزان متوسطه اول و دوم می توانند در بخش نقاشی و عکاسی در این پویش شرکت نمایند.
منبع:

1400/01/10
10:54:39
0.0 / 5
737
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین