سامانه ای كه برای دانش آموزان و دانشجویان مدیریت و برنامه ریزی درسی را انجام می دهد

سامانه ای كه برای دانش آموزان و دانشجویان مدیریت و برنامه ریزی درسی را انجام می دهد

یک شرکت دانش بنیان موفق شد سامانه ای را طراحی کند که با بهره بردن از هوش مصنوعی، مدیریت و برنامه ریزی درسی را برای دانش آموزان و دانشجویان انجام می دهد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سیدعباس میرعظیمی طبالوندانی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: این شرکت در حوزه نرم افزاری خدمات مختلفی عرضه می کند. همین طور بعنوان یک شرکت دانش بنیان از درون شرکت، مبدع چند استارت آپ موفق بوده ایم. محصولات این مجموعه نیز بیشتر در زمینه آموزش با کمک هوش مصنوعی و اشتراک ویدئو است.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در ادامه اضافه کرد: یکی از محصولات ما، در زمینه آموزش به دانش آموزان و دانشجویان طراحی شده است. کاربر اطلاعات مربوط به دروس و زمان مطالعه را در این اپلیکیشن وارد میکند. سپس این سامانه با بهره بردن از هوش مصنوعی، برنامه ریزی لازم را برای کاربر انجام می دهد.
این فعال دانش بنیان، ضمن توضیح بیشتر در زمینه محصولات نوآورانه شرکت، اظهار داشت: این سامانه، بهترین زمان ممکن را برای مطالعه دروس مختلف در اختیار کاربر قرار می دهد. به وسیله این برنامه، دانش آموزان و دانشجویان، تسلط بیشتری بر برنامه درسی خود دارند و زمان را به شکل بهینه تری مدیریت می کنند.
میرعظیمی طبالوندانی، ضمن تاکید بر بهره گیری حداکثری از هوش مصنوعی در نرم افزارهای آموزشی، اضافه کرد: یکی دیگر از خاصیت های این اپلیکیشن، ارائه گزارش های تحلیلی به کاربر است، کاربر می تواند نتیجه مطالعات خود در یک هفته اخیر را بررسی کند و نقاط قوت و ضعف خودرا بهتر بشناسد. این سامانه، همین طور زمان های خالی برای مطالعه بیشتر را مشخص می کند.
بر اساس اعلام معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، این شرکت توانسته است یک سامانه اشتراک ویدئو راه اندازی کند که برای طیف گسترده ای از کاربرها، درآمد به وجود می آورد.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اشاره کرد: یکی دیگر از محصولات ما یک سامانه اشتراک ویدئو است. در سامانه های رایج اشتراک ویدئو، معمولاً کاربرها، تا مدت زمان مدیدی امکان درآمدزایی ندارند و حتی ممکنست هیچگاه نیز نتوانند درآمدزایی کنند، اما در این سامانه، کاربر از ابتدا امکان درآمدزایی دارد. تلاش نموده ایم تا درآمد این سایت را با پدیدآورندگان محتوا که همان کاربرها هستند، به اشتراک بگذاریم. این مسئله به عدالت دیجیتال نیز نزدیک تر است و همراهی و صمیمیت بیشتری نیز میان کاربر و شرکت ارائه دهده خدمات به وجود می آورد.1400/01/08
12:13:49
0.0 / 5
750
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین