ارتقای روش تدریس معلمان با كمك سامانه حقیقت افزوده

ارتقای روش تدریس معلمان با كمك سامانه حقیقت افزوده

به گزارش مدیریت آموزش یک شرکت فناور با ایجاد یک سامانه حقیقت افزوده آموزشی به معلمان سراسر کشور خدمات عرضه می دهد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، بهزاد سامانی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ما در حوزه حقیقت افزوده مشغول به فعالیت هستیم و در این راستا یک سامانه جامع چند وجهی حقیقت افزوده را راه اندازی کردیم. این سامانه در حوزه حقیقت افزوده خدمات رسانی می کند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: سه دسته از کاربران از این سامانه بهره مند می شوند؛ افرادی که می خواهند آموزش دریافت نمایند، آموزش دهندگان و تولیدکنندگان محتوا در حوزه حقیقت افزوده همچون کاربران استفاده کننده از خدمات این اپلیکیشن هستند.
وی افزود: حقیقت افزوده ساخته شده در این سامانه در چارچوب، عکس، فیلم و مدل سه بعدی عرضه می شود. ما بعنوان واسط میان عرضه دهنده محتوا و دریافت کننده آن فعالیت داریم. همینطور خود ما هم تولید محتوا انجام می دهیم، بخصوص در ابتدای راه اندازی سایت، محتوای قابل توجهی تولید شد تا سایت بتواند فعالیت عادی خویش را آغاز کند.
این فعال صنایع نرم و خلاق، ضمن اشاره به خصوصیت های فناورانه این حوزه، اظهار داشت: در ابتدای کار، حوزه های مختلفی مانند تبلیغات، ساخت محصولاتی مانند مبلمان و مانند آنها را زیر پوشش قرار دادیم. اما در ادامه تصمیم گرفتیم که برای افزایش کیفیت، در ابتدا فقط روی یک حوزه متمرکز شویم، به همین دلیل، هم اکنون در حوزه آموزش کار می نماییم.
سامانی، ضمن تاکید بر مزایای استفاده از این تکنولوژی در حوزه آموزش، اضافه کرد: دبیران و معلمان همچون کاربرهای اصلی این سایت محسوب می شوند. خیلی از آنها قصد دارند تا به منظور عرضه آموزش باکیفیت تر، از محتوای سایت بهره مند شوند. همینطور این فناوری به ارتقاء روش تدریس آنها کمک می نماید.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تصریح کرد: امیدوار هستیم تا در آینده حوزه کاری این سامانه را گسترش دهیم و حوزه های دیگری را هم به سبد کاری خود اضافه نماییم. هم اکنون مدل درآمدی این سامانه بر مبنای دریافت کارمزد و یا بهای تولید محتوا، استوار است.
منبع:

1400/01/06
13:12:25
0.0 / 5
1180
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین