نتایج آزمون جبرانی اصلح امروز اعلام می شود

نتایج آزمون جبرانی اصلح امروز اعلام می شود

مدیریت آموزش: دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان از اعلام نتایج آزمون کتبی جبرانی اصلح در 17 اسفند آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، کچوئیان، مسئول برگزار کننده آزمون اصلح، از اعلام نتایج آزمون کتبی جبرانی برگزار شده توسط مرکز سنجش این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: نتایج این آزمون امروز یک شنبه ۱۷ اسفند ماه اعلام می شود.
کچوئیان، خطاب به مهارت آموزان مشمول این آزمون شامل مهارت آموزان ورودی سال ۹۸ و افراد باقیمانده از پروسه ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای سالهای گذشته اشاره کرد: این افراد می توانند امروز یک شنبه ۱۷ اسفند ماه ساعت ۱۴ با ورود به سامانه هدف به نشانیhadaf.cfu.ac.ir با دریافت کارنامه خود از نتایج نهایی آزمون باخبر شوند.
دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، از مهارت آموزان معترض نسبت به نمره نهایی خود خواست تا از امروز یک شنبه ۱۷ اسفند تا فردا دوشنبه ساعت ۱۴ با ورود به سامانه هدف نسبت به درج اعتراض خود اقدام نمایند.
وی، چهارشنبه ۲۰ ماه جاری را زمان اعلام نتیجه بررسی اعتراضات اعلام و اشاره کرد: مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان، نتایج را بوسیله همین سامانه به اطلاع مهارت آموزان معترض می رساند.
مسئول برگزار کننده آزمون اصلح، با بیان این مطلب که آزمون جبرانی برگزار شده آخرین مهلت برای مهارت آموزانی بود که در فرایندهای گذشته اصلح نمره قبولی را کسب نکرده بودند، اشاره کرد: آن تعداد مهارت آموز که نتوانسته اند در آزمون جبرانی حد نصاب های لازم را کسب کنند، مطابق ضوابط وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان با آنها عمل خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، او در آخر با قدردانی از همکاری مهارت آموزان در امتداد برگزاری آزمون های اصلی و جبرانی اصلح اشاره کرد: تلاش مسئولان در امتداد کیفی برگزار شدن آزمون، گامی مهم برای کسب موفقیت این افراد طی مدت سی سال فعالیت در نظام آموزش و پرورش کشور است.
منبع:

1399/12/17
23:52:49
0.0 / 5
716
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین