بسته آزمایش در خانه در دسترس دانش آموزان قرار گرفت

بسته آزمایش در خانه در دسترس دانش آموزان قرار گرفت

به گزارش مدیریت آموزش مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی اظهار داشت: بسته آزمایشگاهی «آزمایش در خانه» بعنوان مکمل آموزش های مجازی تولید و در دسترس دانش آموزان قرار گرفت.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علی محمد مصلحی با اشاره به تاریخچه تأسیس شرکت صنایع آموزشی اظهار نمود: در امتداد اهمیت آموزش و استفاده‌ی بهینه از سرمایه گذاری های کلان آموزشی، وزارت آموزش وپرورش و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، باهدف محقق ساختن اهداف بزرگ آموزشی، شرکت صنایع آموزشی را در سال ۱۳۵۴ تأسیس کردند.
وی افزود: این شرکت انواع محصولات سرگرمی های علمی خلاق، بازی های فکری و آموزشی، تجهیزات آموزشی، کمک آموزشی، آزمایشگاهی و کارگاهی را برای کلیه‌ی دوره های تحصیلی متناسب با شرایط زمان، تغییرات فن آوری، برنامه ریزی و محتوای کتاب های درسی طراحی، نمونه سازی و تولید می نماید و با عضویت در سازمان های نظارتی و مؤسسات معتبر جهانی ازجمله انجمن تحقیق و توسعه‌ی کشور و با داشتن گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱ و گواهینامه تعهد به تعالی (EFQM) روزبه روز بر توانمندی ها و کیفیت محصولات خود می افزاید.
مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با اشاره به شرایط ناشی از کرونا اظهار نمود: تعطیلی مدارس سبب شده تا دانش آموزان بوسیله فضای مجازی آموزش های خودرا پیگیری کنند.
مصلحی بابیان اینکه شرکت صنایع آموزشی در امتداد حل این ضعف آموزش مجازی و تکمیل این نوع آموزش ها، مبادرت به تولید محصولاتی برای کمک به دانش آموزان کرده است، اظهار نمود: محصولات مذکور ویژه پایه های مختلف ارائه شده، از اول ابتدایی تا نهم متوسطه و برخی از آزمایش های موجود در کتاب درسی را نیز پوشش می دهد تا دانش آموزان با مونتاژ قطعات این بسته مبادرت به انجام آزمایش های درسی کنند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی افزود: در همین راستا در صفحه های کتاب، بارکدهایی قرار داده شده است و دانش آموزان می توانند بوسیله این بارکدها فیلم آزمایش مربوطه را مشاهده کنند.
منبع:

1399/12/11
14:57:46
0.0 / 5
699
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین