معرفی داوران بخش نقد جشنواره معلمان هنرمند

معرفی داوران بخش نقد جشنواره معلمان هنرمند

به گزارش مدیریت آموزش مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از معرفی داوران بخش نقد جشنواره معلمان هنرمند اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علی رمضانی، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری نخستین دوره جشنواره معلمان هنرمند در سطح کشور اظهار داشت: ما در سطح کشور از معلمان توانمند و بسیار هنرمندی بهره می بریم که نیازمند شناسایی آنها و محفلی برای تبادل دانش و آگاهی آنان هستیم و ازاین رو جشنواره معلمین هنرمند در همین راستا برنامه ریزی شده است.

رمضانی ضمن اشاره به اینکه سعی شده است در بخش داوری مسابقات معلمان هنرمند، از حرفه ای ترین و متخصص ترین افراد در سطح کشور استفاده گردد تصریح کرد: اساتید پرارزش "حمید باباوند"، "امیر حسین زنجانبر"، "یداله بهمنی"، "منوچهر اکبرلو" هم داوری بخش نقد نخستین دوره از مسابقات معلمان هنرمند را بر عهده خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، اختتامیه نخستین دوره جشنواره معلمان هنرمند اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی استان فارس برگزار می گردد و معلمان علاقه مند می توانند تا ۱۰ اسفند از راه سایت www.artistteachers.ir در جشنواره شرکت نمایند.1399/11/28
21:12:03
0.0 / 5
617
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین