واریز ۲۹۴ میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه

واریز ۲۹۴ میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته آذر ماه

مدیریت آموزش: مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز 294 میلیارد ریال سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته آذر 99 عضو این صندوق آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهدی نیکدل با بیان این خبر اظهار داشت: در آذر ماه امسال ۲۵۲۲ نفر از دوم آبان تا اول آذر بازنشسته شده و سهم الشرکه خود شامل سهم عضو، سهم دولت و سود حاصل از کارهای اقتصادی موسسه را دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: حدود ۸۸ میلیارد ریال این مبلغ را خود فرهنگیان عضو طی سنوات خدمت واریز کردند و حدود ۲۴ میلیارد ریال آن نیز از محل سهم دولت پرداخت شده و مابقی معادل ۱۸۲ میلیارد ریال حاصل سودآوری کارهای اقتصادی صندوق ذخیره فرهنگیان است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کرد: این رقم تمام دریافتی فرهنگیان مذکور نیست برای اینکه سود سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ بعد از برگزاری مجمع موسسه و تقسیم سود بین اعضا به حساب فرهنگیان بازنشسته مذکور واریز و به حساب فرهنگیان عضو نیز منظور می شود. بدین سبب لازم است فرهنگیان بازنشسته، حساب بانکی در رابطه با صندوق ذخیره فرهنگیان را برای دریافت سود یکساله فعال نگه دارند.

نیکدل سفارش کرد: اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان بعد از بازنشستگی، می توانند به عضویت خود در موسسه ادامه داده و از سودآوری ناشی از سرمایه گذاری های کلان، خصوصاً در حوزه پتروشیمی بهره مند شوند.
منبع:

1399/11/17
13:52:24
0.0 / 5
1075
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین