همزمان با سالگرد شهادت سردار دل ها؛

رویداد ملی تولیدات رسانه ای، بچه های حاج قاسم

رویداد ملی تولیدات رسانه ای، بچه های حاج قاسم

مدیریت آموزش: نخستین رقابت ملی تولیدات رسانه ای بچه های حاج قاسم در دو بخش مجازی و حضوری در سطح ملی، ویژه تمام دانش آموزان سراسر کشور انجام می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، نخستین رقابت ملی تولیدات رسانه ای بچه های حاج قاسم با همکاری سه جانبه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و مؤسسه رویش رسانه در دو بخش مجازی و حضوری در سطح ملی، ویژه تمام دانش آموزان سراسر کشور انجام می شود. رضا کاظمی معاون راهبردی بنیاد سپهر انقلاب اسلامی در امتداد اهمیت تولید محتوا با محوریت حاج قاسم اظهار داشت: برنامه های گوناگونی از طرف سازمان های مختلف در نسبت با موضوع سردار سلیمانی تولید شده است ولی ما در نخستین رقابت ملی تولیدات رسانه ای بچه های حاج قاسم در صدد آن هستیم که باتوجه به علاقه مندی نسل جدید به فضای مجازی به صورتی دانش آموزان تفکرات، آرمان ها و اهداف این شهید بزرگوار را با سلیقه خودشان به همسالان خود عرضه کنند و بطور قطع دانش آموز در انتقال مفاهیم نیز از اصل تأثیر پذیری گروه هم سال به شدت استقبال می کند. وی درباب اهداف تولیدات رسانه ای بچه های حاج قاسم، اظهار نمود: در این پویش به دنبال این هستیم که ارتباط مفهوم، قابل لمس و توسعه را بین آرمان های سردار شهید و مجموعه نسل جوان، در عرصه های مختلف رقم بزنیم تا با ایشان ارتباط گرفته و ادامه دهنده راه ایشان باشند. علی جانباز معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار داشت: دانش آموزان در این رویداد ملی که در قالب باشگاه رسانه های دانش آموزی رسانش است، می توانند آثار خودرا با محوریت حاج قاسم سلیمانی به صورت گروهی و یا انفرادی تولید کنند و آثار برگزیده ضمن تقدیر وارد دوره شتاب دهی تا سقف ۳۰ میلیون تومان خواهند شد یعنی تیم های برتر این امکان را خواهند داشت که با ارائه طرح تولیدی و تصویب آن، هزینه تولید آن اثر را دریافت نمایند. این هزینه شامل اجاره تجهیزات، مشاوره و منتور، کرایه سیستم تدوین، تدارکات، حمل و نقل، خرید لوازم مورد نیاز صحنه و… خواهد بود. معاون فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان افزود: آثار ارسالی در بخش مجازی، در قالب گرافیک (پوستر، عکس نوشته، استوری و…) و ویدئو (داستانی، مستند، موشن گرافیک، استوری موشن، استاپ موشن، کلیپ، دابسمش و…) خواهد بود بعد از داوری به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد و حمایت هایی جهت ساخت تولیدات بعدی تعلق خواهد گرفت. محسن مشرقی دبیر برگزاری مؤسسه رویش رسانه نیز درباب برگزاری این رویداد ملی اظهار داشت: باتوجه به شرایط موجود در کشور، این رویداد ملی به صورت مجازی برگزار می شود ولی یک بخش حضوری، در سطح دانش آموزان مقطع متوسطه اول در منطقه شمال استان اصفهان در شهرستان کاشان روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه انجام خواهد شد.
دبیر برگزاری مؤسسه رویش رسانه اشاره کرد: افراد و تیم ها می توانند علاوه بر رویداد حضوری، در رویداد مجازی هم شرکت نمایند. مخاطبان بخش حضوری، فقط دانش آموزان مقطع متوسطه اول هستند و دانش آموزان دختر و پسر می توانند در این رویداد شرکت نمایند، محل برگزاری رقابت دانش آموزان دختر و پسر مجزا از هم خواهد بود ولی داوری و اعلام برندگان کلی صورت خواهد گرفت. دانش آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به وب سایت رسانش به آدرس www.resaanesh.ir و صفحات مجازی resaanesh @ مراجعه کنند همین طور شرکت کنندگان آثار خودرا حداکثر تا تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ به رسانش ارسال نمایند.


منبع:

1399/10/13
23:18:38
0.0 / 5
1126
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین