وزیر آموزش و پرورش:

حتی یك دانش آموز هم از آموزش دور نماند

حتی یك دانش آموز هم از آموزش دور نماند

وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با مدیر آموزش وپرورش شهرستان زابل اظهار داشت: دانش آموزان را فرزندان خود بدانیم و اطمینان پیدا نماییم حتی یک نفر هم از آموزش دور نمی ماند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محسن حاجی میرزایی در تماس تلفنی با مدیر آموزش وپرورش شهرستان زابل ضمن خدا قوت به همه مدیران و معلمان از نحوه عرضه آموزش این شهرستان به دانش آموزان آگاه شد و اظهار داشت: ارتباط شما با مدیران باید همه روزه باشد. ۳۰۰ مدرسه در این شهرستان وجود دارد که باید بازدید از این مدارس بین همکاران تقسیم شود.
وی ضمن تاکید بر اینکه باید از مدارس سرزده بازدید کرد، خاطرنشان کرد: دانش آموزان را باید مانند فرزندان خود بدانیم و اطمینان پیدا نماییم حتی یک نفر از آموزش دور نمی ماند تا بتوانیم این سال تحصیلی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
وزیر آموزش و پرورش در این تماس ضمن پرسش از وضعیت آموزش ۴۰ هزار دانش آموز در شهرستان زابل بر ارتباط هرچه بیشتر دانش آموزان با معلمان تاکید و درباره وضعیت سکونت معلمان غیربومی در شرایط کرونا پرسش کرد.
فرزاد نامجو مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل هم در این تماس تلفنی با تاکید بر اینکه آموزش در دوران کرونا به صورت غیرحضوری دنبال می شود و از راه فضای مجازی و استفاده از شبکه شاد است، اظهار داشت: تمایل داشتیم این آموزش ها به صورت حضوری برگزار گردد و برگزاری امتحانات هم به صورت حضوری صورت گیرد اما وضعیت این شهرستان نارنجی است و آموزش ها غیرحضوری خواهد بود.
وی افزود: پنج هزار و ۳۵۰ دانش آموز از درس نامه برای آموزش خود استفاده می نمایند و سایر دانش آموزان از راه فضای مجازی و آموزش های تلویزیونی، آموزش های خویش را پیش می برند. ۲۳ هزار دانش آموز دیگر هم از بستر شبکه شاد استفاده می نمایند و برخی دیگر به صورت مشترک از این شبکه و آموزش تلویزیونی استفاده می نمایند.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان زابل بر ارتباط تنگاتنگ با معلمان این شهرستان تصریح کرد و اظهار داشت: ۸۵ درصد معلمان سیستان و بلوچستان بومی هستند که این مورد نقطه قوتی برای آموزش وپرورش است.
نامجو به نظارت بر کار مدارس این شهرستان اشاره نمود و اضافه کرد: کارشناسانی را مشخص کردیم تا از مدارس و وضعیت آموزش مدارس بازدید نمایند.

1399/10/06
19:59:19
5.0 / 5
975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین