ملاك های تعیین شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ گردید

ملاك های تعیین شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ گردید

به گزارش مدیریت آموزش بخشنامه آغاز فرایند تعیین شهریه سال تحصیلی آینده به استان ها ابلاغ گردید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سعید صالح مدیرکل مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه در جهت اجرای طرح بالندگی نیروی انسانی و آغاز فرآیند تعیین شهریه مدارس غیردولتی بخشنامه ای روز گذشته به استان ها ارسال شده است، اظهار داشت: این بخشنامه مبنی براین مبحث است که مدارس می بایست چند دسته اطلاعات را در سامانه مستقر در سامانه مشارکت ها بارگذاری کنند.
وی ادامه داد: مشخصات فضای فیزیکی که شامل مجوز نوسازی، فضای عرصه و هزینه اجاره بها است، یکی از مواردی به حساب می آید که در این بخشنامه دارای اهمیت است.
صالح همینطور مشخصات پرسنل و نیروی انسانی که مشغول به کار هستند و ثبت نام آنان در دوره آموزشی بدو و ضمن خدمت در سامانه مشارکت ها قرار گرفته است، را از دیگر خصوصیت های این بخشنامه دانست.
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش افزود: پرسنلی که می خواهند کارت شناسایی داشته باشد می توانند تا آخر آذرماه اطلاعات خویش را در سامانه ثبت کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، وی به بعضی از نکات این بخشنامه اشاره و اظهار نمود: این بخشنامه در جهت اجرای بسته تحولی بالندگی نیروی انسانی و با عنایت به مصوبه هفتاد و یکمین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی برای فراهم کردن تمهیدات لازم جهت تعیین و ابلاغ شهریه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ و بهره مندی مؤسسان و کارکنان مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی از طرح های شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیردولتی همچون طرح «آموزش ضمن خدمت»، «کارت شناسایی» و «مدرسه الکترونیک» در سامانه مشارکت ها است.1399/09/16
20:40:22
5.0 / 5
1145
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین