آغاز فعالیت مدرسه مجازی شعر و داستان در شبكه شاد

آغاز فعالیت مدرسه مجازی شعر و داستان در شبكه شاد

مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از آغاز فعالیت مدرسه مجازی «شعر و داستان» بر بستر شبکه شاد اطلاع داد و اظهار داشت: همه دانش آموزان می توانند از این طریق با شاعران و داستان نویسان خوب کشور در ارتباط بوده و آثارشان را جهت بررسی ارسال نمایند.


علی رمضانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به راه اندازی و ثبت نام در مدرسه مجازی شعر و داستان که از ماه گذشته از راه سایت http: //adibejavan.ir/ شروع شده است اظهار نمود: دانش آموزان علاقه مند از سراسر کشور می توانند با رفتن به سایت مذکور نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.
وی به اهمیت راه اندازی مدرسه مجازی شعر و داستان که دبیرخانه اش در استان هرمزگان مستقر است اشاره نمود و اظهار داشت: حوزه فرهنگ و هنر بعنوان یکی از حوزه های یازده گانه تربیت و یادگیری در برنامه درس ملی مطرح است و در این میان، شعر و داستان یکی از مولفه های اصلی ادبیات است و توجه ویژه نظام تعلیم و تربیت به این دو مقوله مهم می تواند در رشد و تعالی فرهنگ و هنر کشور نقشی بی بدیل ایفا کند.
مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه علاوه بر لزوم هماهنگی با تغییرات فناورانه در آموزش و با عنایت به شرایط حاکم بر فعالیتهای آموزشی و پرورشی کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا، بر آن شدیم تا مدرسه مجازی شعر و داستان را راه اندازی نماییم اظهار داشت: امیدوایم مدرسه مجازی شعر و داستان زمینه ساز توسعه جریان شعر جوان کشور باشد.
رمضانی افزود: دانش آموزان عضو مدرسه ملی شعر و داستان از آموزش های تخصصی زیر نظر مدرسان شعر و داستان بهره می شوند و سطح دانش و مهارتشان ارتقا می یابد.
او همینطور از آغاز فعالیت این مدرسه مجازی بر بستر شبکه شاد اطلاع داد و اظهار داشت: همه دانش آموزان می توانند از این طریق با شاعران و داستان نویسان خوب کشور در ارتباط بوده و آثارشان را جهت بررسی ارسال نمایند.
مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: آثار دانش آموزان برگزیده در فضای مجازی و در چارچوب مجموعه اشعار دانش آموزی منتشر می شود. برگزاری مجازی شب شعر و عصرانه های داستان هم در چارچوب این فعالیت انجام می شود.1399/09/15
19:50:54
5.0 / 5
1067
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین