سنجش سلامت جسمانی ۹۹ درصد نوآموزان

سنجش سلامت جسمانی ۹۹ درصد نوآموزان

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گزارشی از روند سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان در سال تحصیلی جاری عرضه كرد و اظهار داشت: برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان با پوشش ۹۹ درصد انجام شده و تا آخر آبان ماه هم این برنامه ادامه دارد.


سید جواد حسینی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان اظهار نمود: با وجود شرایط کرونایی، برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان با پوشش ۹۹ درصد انجام شد.
وی ادامه داد: این برنامه تا آخر آبان ماه ادامه دارد.
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن اشاره به تصمیم برای ایجاد پایگاه های دائمی سنجش در استان ها اظهار داشت: در همین راستا ۳۲ اتاق عایق صدا برای سنجش نوآموزان در مراکز استان ها راه اندازی کرده ایم.
حسینی در ادامه به تحولات بوجود آمده در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان امسال اشاره نمود و اضافه کرد: تهیه بانک اطلاعات دقیق نیروی انسانی پایگاه های سنجش، استفاده از ظرفیت شوراها برای پوشش ۱۰۰ درصدی بخصوص در روستاها و مناطق صعب العبور، ایجاد پایگاه های ثابت و دائمی سنجش و به روز رسانی ابزارهای سنجش و شناسنامه دار کردن آنها همچون این تحولات هستند.
وی ادامه داد: ایجاد بستر پایایی و روایی در سنجش، تقویت بانک جامع آزمون ها، استفاده از نتایج غربالگری طلایی، استفاده از آزمون های به روز، تجهیز بیشتر پایگاه های سنجش و تحلیل های پژوهشی و داده کاوی از یافته های برنامه سنجش برای کاربردهای مداخله جویانه مدیریتی، عرضه یافته های سنجش به سازمان ها، وزارتخانه ها و پژوهشکده های مرتبط، شناسایی غایبین در سنجش و تهیه پیوست رسانه ای برنامه سنجش از دیگر اقدامات انجام شده در این طرح امسال هستند.1399/08/27
13:16:16
5.0 / 5
1282
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین