آموزش نحوه استفاده از ابزار هوشمند به دانش آموزان

آموزش نحوه استفاده از ابزار هوشمند به دانش آموزان

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی درباره بروز برخی مشكلات جسمانی برای دانش آموزان در حین استفاده از ابزار هوشمند اظهار داشت: پیش بینی شده آموزش های لازم بوسیله شبكه شاد و تلویزیون ارائه شود؛ ویدئوهایی تولید شده كه كمك می نماید تا نحوه استفاده مناسبتر باشد. هر پدیده جدیدی عوارضی دارد كه باید بر آن غلبه نماییم.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه «یازدهمین گفت وگوی هفته» که با حضور وزیر بهداشت انجام شد با اعلان اینکه همه ما می دانیم که رفتار جامعه تحت تاثیر یادگیری هاست و هرچقدر بهبود یابد، رفتار جامعه اصلاح خواهد شد اظهار داشت: یک سپاه بزرگ فرهنگی داریم که شامل یک میلیون معلم و ۱۵ میلیون دانش آموز می شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این ارتباط وسیعی با خانواده ها داریم و این ارتباط وسیع می تواند در خدمت مصونیت بخشی و افزایش ظرفیت و توان تاب آوری جامعه در خدمت عزیزان وزارت بهداشت قرار بگیرد.
وزیر آموزش و پرورش با اعلان اینکه همه ما درگیر یک مبارزه سخت هستیم اظهار نمود: وزارت بهداشت در خط مقدم این مبارزه قرار دارد و ما به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنگیان از کوشش های باارزش انجام شده تشکر و اعلام آمادگی کرده ایم که می توانیم بوسیله آگاهی دهی، به پیشبرد اهداف کمک نماییم.
حاجی میرزایی افزود: درجه بلوغ یک جامعه به میزان هم افزایی ها در درون آن جامعه برمی گردد و هرچقدر همکاری بین دستگاه ها بیشتر باشد جامعه توسعه یافته تر و آمادگی اش برای پیشرفت بیشتر است.
وی با اعلان اینکه زمینه های متنوعی برای همکاری با وزارت بهداشت داریم و طی سالهای گذشته گام های خوبی برداشت شده است اظهار داشت: همیشه بر توسعه فعالیت ها تاکید کرده ایم. طرح کوچ برای کاهش وزن و چاقی دانش آموزان امسال در دست اجراست و به افزایش تحرک بدنی آنها کمک می نماید تا بتوانند در این ایام با الگوی تغذیه مناسب تر از سلامتی خود مراقبت کنند.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی درباره بروز برخی مشکلات جسمانی برای دانش آموزان در حین استفاده از ابزار هوشمند اظهار داشت: پیش بینی شده آموزش های لازم بوسیله شبکه شاد و تلویزیون ارائه شود؛ ویدئو هایی تولید شده که کمک می نماید تا نحوه استفاده مناسبتر باشد. هر پدیده جدیدی عوارضی دارد که باید بر آن غلبه نماییم.1399/08/19
15:25:23
5.0 / 5
1273
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین