اعلام جزئیات راه اندازی باشگاه معلمان فیلمساز در آینده نزدیك

اعلام جزئیات راه اندازی باشگاه معلمان فیلمساز در آینده نزدیك

مدیركل دفتر انتشارات و فناوری های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی جزئیات راه اندازی باشگاه معلمان فیلمساز و تولیدكننده محتوای الكترونیكی را تشریح نمود.


محمدابراهیم محمدی در گفت و گو با ایسنا، از راه اندازی سه باشگاه معلمان در سال تحصیلی جاری آگاهی داد و اظهار نمود: راه اندازی سه باشگاه معلمان را پیش بینی کرده ایم که باشگاه معلمان فیلم ساز همچون آنهاست که احیانا در هفته آتی آنرا راه اندازی نماییم.
وی ادامه داد: فراخوان باشگاه منتشر و رابطین مشخص شده اند. استانها معلمان فیلمساز خودرا معرفی و فیلم های مختلفی را از آنها دریافت کرده ایم.
مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اعلان اینکه یکی از بخش های برجسته جشنواره پنجاهم فیلم رشد، رونمایی و معرفی باشگاه معلمان فیلمساز است اظهار داشت: برای نخستین بار این فرصت فراهم شده تا معلمان فیلمساز متناسب با دانش و تجربه خودشان فیلم هایی که ساخته اند را به ثبت برسانند.
محمدی افزود: فیلم هایی که می توانند در چرخه یاددهی و یادگیری قرار بگیرند، مورد حمایت سازمان واقع خواهند شد و به لحاظ ضمن خدمت فرهنگیان نیز از امتیازات خاصی برخوردار می شوند.
وی با اشاره به اینکه آموزش های لازم به معلمانی که عضو باشگاه شده اند ارائه می شود، عنوان کرد: این اتفاق، اتفاق بی سابقه و مبارکی است و منجر به شناسایی و بهره برداری از توانمندی فعالین فرهنگی می شود که می توانند همسو با محتوای کتاب درسی، فیلم هایی تولید کنند.
مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، اضافه کرد: این فیلم ها در شبکه رشد معرفی می گردند. ضمن آنکه حمایت مادی از آثار صورت گرفته و می تواند در کتاب الکترونیکی که در دست تهیه داریم مورد استفاده قرار بگیرد. حالا بحث کتاب الکترونیکی و واقعیت افزوده مطرح است و می توان فیلم های تولید شده را بوسیله کیو آر کد، در دسترس قرار داد.
محمدی با اعلان اینکه یکی دیگر از باشگاه های معلمان، باشگاه معلمان تولید کننده محتوای الکترونیکی است، اظهار داشت: بیش از ۸۰ هزار معلم داریم که در جشنواره های تولید محتوای الکترونیکی مشارکت داشته اند که آنها را در چارچوب باشگاه ساماندهی می نماییم تا هم آموزش دریافت نمایند، هم کارها به اشتراک گذاشته شده و از کارهای خوب حمایت صورت گیرد.



1399/08/08
15:11:12
5.0 / 5
1543
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین