ابلاغ فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

ابلاغ فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری

باهدف پاسخ گویی به پرسش مهر۱۴۰۰-۱۳۹۹، شیوه نامه اجرایی بیست ویكمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری به استان ها ابلاغ گردید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، بیست و یکمین پرسش مهر مطرح شده با عنوان "فرزندانم، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به اعضای خانواده خود، همکلاسی ها، مدرسه و دوستان یاری و کمک کنید؟" از سوی رئیس جمهور عنوان شد.
در جهت تاکید بر استمرار اجرای پرسش مهر باهدف ارتقای سطح آگاهی، پرورش روحیه مشارکت جویی و پرسشگری، آشنایی با دستاوردهای انقلاب اسلامی و ایجاد روحیه اعتمادبه نفس و خودباوری که در سطح دانش آموزان سراسر کشور و مدارس ایرانی خارج از کشور و فرهنگیان و کارکنان آموزش وپرورش برگزار می شود، بر همین مبنا شیوه نامه اجرایی بیست ویکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری به ادارات کل استان ابلاغ گردید.
بر طبق این شیوه نامه، عناوین و رشته های این فراخوان درزمینه های فرهنگی (رسانه و فضای مجازی، ادبی) و هنری (تجسمی، نمایشی - فیلم کوتاه و آوایی) می باشد و تمام دانش آموزان دختر و پسر در همه دوره های تحصیلی به جز دوره اول ابتدایی و معلمان کلیه دوره های تحصیلی شاغل در آموزش وپرورش، همکاران فرهنگی و معلمان مدارس غیردولتی که امسال شاغل هستند، می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
شایان ذکر است دانش آموزان و فرهنگیان می توانند با ثبت نام و ارسال اثر از راه سامانه در چارچوب رشته ها و گرایش های مختلف این جشنواره با خلق آثار فرهنگی و هنری تا ۳۰ آذر ۹۹ به سؤال رئیس جمهور پاسخ دهند. کنگره ملی بیست ویکمین پرسش مهر در تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.
شیوه نامه اجرایی بیست ویکمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری
منبع:

1399/07/14
15:20:31
5.0 / 5
1513
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین