مدیر كل برنامه، بودجه و مدیریت منابع وزارت آموزش و پرورش:

معوقات نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش پرداخت می شود

معوقات نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش پرداخت می شود

به گزارش مدیریت آموزش هرمزگان مدیر كل برنامه، بودجه و مدیریت منابع وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: برای رسیدن به عدالت آموزشی باید وضعیت مدارس مناطق محروم را لمس كرد و هدف از سفر به استان هرمزگان در همین راستا بوده است.



در راستای برقراری عدالت آموزشی، مدیرکل برنامه بودجه و مدیریت منابع وزارت آموزش و پرورش به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان و هیئت همراه از مدارس مناطق محروم روستاهای صعب العبور و کوهستانی گورسر، سهتو، توجیدر، تنگ گیشدان، مُگا و جانوری شهرستان جاسک بازدید کرد.

سعید غلامزاده عسگری روز گذشته(نهم مهرماه) ضمن حضور در مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان جاسک وضعیت و مشکلات مدارس و معلمان این مناطق را از نزدیک به صورت میدانی مورد رصد قرار داده و قول مساعدت در رفع مشکلات داد.

وی افزود: یکی از اهداف اصلی وزارت بازدید از مناطق کم برخوردار از نظر پوشش آموزشی، تحصیلی، جمعیت دانش آموزی، جذب کودکان بازمانده از تحصیل و رصد مشکلات در این مناطق به صورت حضوری در امتداد برقراری عدالت آموزشی است.

غلام زاده عسگری اشاره کرد: شهرستان جاسک به دلایلی همچون مرزی بودن، مسائل و مشکلات آب و هوایی، وسعت شهرستان و پراکندگی جمعیت در مناطق کوهستانی و صعب العبور بودن باید بیش از پیش مورد توجه وزارت قرار گیرد.

مدیرکل برنامه بودجه و مدیریت منابع وزارت آموزش و پرورش در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از معلمان طرح نیروی خدماتی (بسته حمایتی) بابت آموزش دانش آموزان مناطق محروم از حل مشکل پرداخت معوقات نیروهای خرید خدمات (بسته حمایتی) به زودی آگاهی داد.

وی استان هرمزگان و شهرستان جاسک را یکی از اهداف وزارت برای برقراری عدالت آموزشی خواند و اضافه کرد: عدالت آموزشی بعنوان مهمترین بحث حوزه آموزش و پرورش است و برای رسیدن به آن تلاش همگانی را می طلبد، عدالت آموزشی یک مفهوم انسانی، اخلاقی و البته دینی است که در صورت محقق نشدن آن نمی توان انتظار رسیدن به وضعیت مناسبی در آموزش و پرورش داشت که برای رسیدن به این مهم ضرورت همکاری و تعامل سایر دستگاه ها را می طلبد.





منبع:

1399/07/11
17:16:46
5.0 / 5
1757
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین