در گفت وگو با مدیریت آموزش اعلام شد

وجود ۴۰ هزار كلاس درس نیمه تمام در كشور

وجود ۴۰ هزار كلاس درس نیمه تمام در كشور

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور از وجود 40 هزار كلاس درس نیمه تمام در كشور آگاهی داد و اظهار داشت: امسال حدود 4800 میلیارد تومان اعتبار مصوب در حوزه مدرسه سازی داریم و اگر خیرین هم مشاركت كنند این رقم به بیش از 6000 میلیارد تومان می رسد.


مهراله رخشانی مهر در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه ۳۰ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب و بازسازی است اظهار نمود: از این تعداد ۱۲ درصد مدارس نیازمند تخریب و بازسازی و ۱۸ درصد نیازمند مقاوم سازی است.
وی ادامه داد: ساماندهی و امر تخریب و بازسازی مدارس فرسوده کشور به بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اعلان اینکه البته روند حرکت و رشد اعتبارات حوزه نوسازی، روند مناسبی بوده است اظهار داشت: امسال حدود ۴۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب در حوزه مدرسه سازی داریم و اگر خیرین هم مشارکت کنند این رقم به بیش از ۶۰۰۰ میلیارد تومان می رسد که اتفاق خوبی است.
رخشانی مهر درباره پروژه های نیمه تمام آموزشی در سطح کشور نیز اظهار داشت: حدود ۴۰ هزار کلاس درس نیمه تمام در کشور وجود دارد که البته ۱۴هزار مورد آن خیرساز است که پیش بینی شده این تعداد کلاس درس نیمه تمام تا آخر سال جاری تکمیل و تحویل استانها شود.
او همینطور با اعلان اینکه حدود ۱۳۰ هزار سامانه گرمایشی ناایمن در مدارس داشتیم که استانداردسازی سامانه گرمایشی بیش از ۳۰ هزار کلاس درس انجام شد اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم انجام شده تا امسال سامانه گرمایشی ۱۰۰ هزار کلاس درس باقی مانده نیز ایمن سازی شود.1399/04/07
14:16:19
5.0 / 5
2864
تگهای خبر: آموزش , توسعه , مدارس , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین