برگزاری آیین بازگشایی مدارس در 268 مدرسه پایتخت

برگزاری آیین بازگشایی مدارس در 268 مدرسه پایتخت

به گزارش مدیریت آموزش مدیر كل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از برگزاری آیین بازگشایی مدارس در 268 مدرسه اطلاع داد و اظهار داشت: برنامه های امسال در چارچوب چهار محور «آیین بازگشایی»، «آموزشی»، «حمایتی» و «گردشگری» برگزار می گردند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مجتبی دانشور در تشریح برنامه های استقبال از مهر با عنوان «مهر قلم» اظهار داشت: در آیین بازگشایی مدارس، «جشن بزرگ مهر» با حضور مسئولین منطقه ای در 122 مدرسه، «جشن بزرگ مهر» با حضور مسئولین اجتماعی و فرهنگی در 22 منطقه، آیین استقبال از سال اولی ها در 122 ناحیه و در مجموع آیین بازگشایی مدارس در 268 مدرسه برگزار می گردد. همینطور با عنایت به اینكه 440 مدرسه متوسطه در سطح شهر داریم، پیشنهاد دادیم روز اول مهر دستاوردهای سال پیش توسط شهرداران مدارس اعلام گردد.
وی از برگزاری برنامه های آموزشی ویژه دانش آموزان اطلاع داد و عنوان كرد: آموزش حقوق و تكالیف شهروندی، ترافیك و آلودگی هوا، محیط زیست و پسماند، ایمنی و مدیریت بحران از 2 تا 20 مهر با اجرای 1476 نمایش، 1968 برنامه آموزش همگانی و توزیع 16 هزار و 800 پوستر انجام می شود.
مدیر كل آموزش های شهروندی شهرداری تهران همینطور با اشاره به اینكه 366 تور گردشگری ویژه دانش آموزان از دوم تا بیستم مهر برگزار می شود، خاطرنشان كرد: در 122 ناحیه یك تور موزه گردی و دو تور بازدید از مراكز آموزشی خواهیم داشت.
برپایه گزارش شهرنوشت، دانشور در مورد آیین بازگشایی حوزه و دانشگاه اظهار داشت: دو حوزه علمیه در منطقه 12 و دو دانشگاه در منطقه 6 از 15 شهریور تا اول مهر به مناسبت شروع سال تحصیلی بازگشایی می شوند. همینطور یكهزار بسته آموزشی ویژه دانشجویان جدید تهیه و توزیع و 10 تور تهران گردی برای آنها برگزار می گردد.1398/06/21
21:00:18
5.0 / 5
4970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین