تا ۵ اسفندماه صورت می گیرد

ثبت نام آزمون سراسری جذب مدرس كانون زبان ایران

ثبت نام آزمون سراسری جذب مدرس كانون زبان ایران

مدیریت آموزش: كانون زبان ایران وابسته به كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان در نظر دارد از بین داوطلبان مسلط به زبان های انگلیسی و غیرانگلیسی شامل آلمانی، اسپانیایی، عربی، روسی، فرانسه، چینی و ایتالیایی بوسیله برگزاری آزمون سراسری در كل كشور كادر آموزشی خودرا توسعه و تقویت كند. مهلت ثبت نام اینترنتی این آزمون تا اختتام روز یكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل كانون زبان ایران، آزمون كتبی جذب مدرس در بخش های انگلیسی (كودكان، نوجوانان و بزرگسالان) و در بخش های غیرانگلیسی(فرانسه، عربی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، چینی و ایتالیایی) در روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ در كل كشور به صورت همزمان برگزار می گردد.
همین طور سعی شده است تا پذیرفته شدگان از ترم بهار و تابستان ۱۳۹۸ در استان های مربوطه به كار گرفته شوند.
علاقه مندان به ثبت نام، لازم است سپس بازگشت به نشانی www.ili.ir و مطالعه پوشه های پیوست آن، مراحل ثبت نام خودرا تكمیل كنند.
بر طبق این گزارش این آزمون با دوره های پیشین تفاوت هایی دارد همچون برای گروه نوجوانان در بخش های آلمانی و عربی برای نخستین بار برگزار می گردد. همین طور سن در نظر گرفته شده برای داوطلبان تدریس در گروه سنی كودكان از ۲۲ سال به ۲۰ سال كاهش یافته است.
لازم به ذكر است دو زبان چینی و ایتالیایی باز برای نخستین بار در كانون زبان ایران فعالیت خودرا آغاز می كند.1397/12/02
19:39:21
5.0 / 5
4627
تگهای خبر: آزمون , آموزش , اینترنت , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین