افتتاح یك مدرسه با حضور وزیر آموزش و پرورش در ایوانكی سمنان

افتتاح یك مدرسه با حضور وزیر آموزش و پرورش در ایوانكی سمنان

مدیریت آموزش: در آیینی با حصور سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش یك آموزشگاه 9 كلاسه در ایوان كی گرمسار راه اندازی شد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، سعید هژبری، مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس استان سمنان در این آیین اظهار نمود: این پروژه به صورت مشاركتی با خانواده خیر زنده یاد سیده فاطمه فرحزادی آماده بهره برداری شده است.
وی از خیرین بعنوان یك پشتوانه عظیم برای تعلیم و تربیت نام برد و افزود: باید قدر این پشتوانه عظیم مردمی باشیم.
مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس استان با اشاره به اینكه این آموزشگاه 9 كلاسه در 1995 متر تولید شده است، اضافه كرد: بیش از 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده كه 800 میلیون تومان آن از جانب خانواده فرحزادی تامین شده است. در این مدرسه بانوی خیراندیش مرحومه فرحزادی سهم الارث فرزند خویش را برای ساخت این مدرسه هزینه كرده است.
مدیركل نوسازی و تجهیز مدارس استان با اشاره به اینكه استان سمنان از قدیم بعنوان دارالمرحمه شناخته می شده خاطرنشان كرد: مردم این دیار همیشه در زمینه مدرسه سازی، انفاق و ایثار سابقه و كارنامه درخشانی داشته اند.
وی با اشاره به مشاركت بالای خیرین مدرسه ساز در استان سمنان اظهار داشت: میانگین مشاركت خیرین مدرسه ساز در كشور 30 درصد و در استان سمنان 45 درصد است و این نشان داده است مردم استان در این امر مشاركت بالایی دارند.
هژبری با اشاره به پروژه های آماده افتتاح در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: برای مهر سال جاری 14 پروژه آموزشی و ورزشی با 18 هزار مترمربع زیربنا به بهره برداری می رسد. برای بهره برداری از این 14 پروژه 223 میلیارد ریال هزینه شده كه در مجموع 88 میلیارد ریال آن توسط خیرین استان تامین شده است.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا بطحایی وزیر آموزش و پرورش قبل از افتتاح این پروژه در معیت معاون سیاسی استاندار و نماینده مردم گرمسار با حضور در گلزار شهدای گمنام ایوانكی به مقام شامخ شهدا ادای احترام كرد.
1397/06/20
16:03:22
5.0 / 5
4974
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین