رئیس مركز منابع انسانی آموزش و پرورش اعلام كرد

اعلام شرط سنی شركت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام شرط سنی شركت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیریت آموزش: رئیس مركز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش اعلام نمود كه شرط سنی شركت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دارندگان مدرك كارشناسی ۳۵ سال و برای ارشد و دكتری ۴۰ و ۴۵ سال خواهد بود و در واقع با عنایت به دوره ركود در استخدام ها، یك بازه سنی ۵ ساله ارفاق، اعمال شده است.


اسفندیار چهاربند در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینكه برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۵ هزار نیروی انسانی جدید در سال تحصیلی قطعی خواهد بود اظهار نمود: دفترچه آزمون در اختیار سازمان سنجش قرار گرفته است.
وی اضافه كرد: پیش بینی می گردد با ورود اطلاعات كدرشته محل ها در سامانه سنجش، دفترچه آزمون استخدامی هفته آینده منتشر شود.
رئیس مركز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه كلاس های حرفه آموزی یكساله هم امسال و بعد از طی مراحل آزمون و مصاحبه برگزار می گردد عنوان كرد: درباره زمان بكارگیری پذیرفته شدگان هنوز اختلاف نظر وجود دارد و با وجود آنكه آموزش وپرورش اصرار به بكارگیری پذیرفته شدگان از مهر ۹۷ دارد، سازمان برنامه تامین اعتبار و جذب را به مهر ۹۸ موكول كرده است.
وی اضافه كرد: رایزنی درباره زمان بكارگیری این افراد ادامه دارد اما آزمون بطور قطع برگزار می گردد.
به گفته چهاربند، شرط سنی برای دارندگان مدرك كارشناسی ۳۵ سال و برای ارشد و دكتری ۴۰ و ۴۵ سال خواهد بود و در واقع با عنایت به دوره ركود در استخدام ها، یك بازه سنی ۵ ساله ارفاق، اعمال شده است.1397/02/11
14:52:20
5.0 / 5
5718
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین