معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش:

بودجه آموزش و پرورش امسال ۹ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است

بودجه آموزش و پرورش امسال ۹ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است

مدیریت آموزش: اهر - معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: امسال بودجه آموزش و پرورش در مقایسه با سال قبل افزایش ۹ هزار میلیارد تومانی دارد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، یوسف نجفی عصر امروز شنبه در مراسم افتتاح باشگاه فرهنگیان شهرستان اهر كه به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد، بابیان اینكه در هر حال نباید از تاثیرات فضای مجازی در جامعه غافل شویم اظهار نمود: دستگاه تعلیم و تربیت اینكه گفته شود تنها متولی تعلیم و تربیت دانش آموزان است نیست بلكه سایر دستگاه ها و نهادها در این زمینه نقش دارند.
معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش عناصر اصلی سند تحول بنیادین آموزش وپرورش را معلمان و دانش آموزان ذكر كرد و اضافه كرد: افق و چشم انداز وزارت آموزش و پرورش با سند تحول بنیادین مشخص می گردد و در این میان می توان اظهار داشت كه معلمان و دانش آموزان عنصر اصلی این سند هستند.
وی از تخصیص بودجه ۴۲ هزار میلیارد تومانی دولت تدبیر و امید به وزارت آموزش و پرورش خبر داد، ادامه داد: امسال رقم بودجه ای كه به وزارت آموزش و پرورش تخصیص یافته ۴۲ هزار میلیارد تومان بوده و اگر با میزان بودجه سال قبل مقایسه نماییم شاهد افزایش بودجه ۹ هزار میلیادی این وزارتخانه امسال بوده ایم.
نجفی در ادامه همینطور از افزایش سرانه دانش آموزی در سال آینده خبر داد، اظهار داشت: مقرر است تا سرانه دانش آموزی در مناطق كمتر توسعه یافته كشور ۸ هزار تومان افزایش یابد.
معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه با اعتبار ۳۱ میلیارد تومانی مدارس قلع و قمعی در كشور تعیین تكلیف می شود، خاطرنشان كرد: هم اكنون ۱۱۹ مدرسه در كشور دارای حكم قلع و قمع بوده كه شناسایی كرده ایم برای خرید و یا تعیین تكلیف این مدارس به اعتبار ۳۱ میلیارد تومانی نیاز داریم.

1396/11/24
14:24:30
5.0 / 5
4652
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین