رئیس سازمان مدارس غیردولتی آموزش و پرورش اعلام كرد

مهلت 3 ماهه پیش دبستانی ها برای دریافت مجوز، آغاز ثبت نام ها از اسفند

مهلت 3 ماهه پیش دبستانی ها برای دریافت مجوز، آغاز ثبت نام ها از اسفند

مدیریت آموزش: رئیس سازمان مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از اعلام فراخوان ثبت نام و دریافت مجوز مراكز پیش دبستانی از اول اسفند اطلاع داد و اظهار داشت: بیش از 5000 مركز پیش دبستانی مجوز از سایر نهادها دارند كه تا آخر اردیبهشت ماه سال 97 مهلت دارند برای دریافت مجوز از آموزش و پرورش اقدام نمایند.


مجتبی زینی وند در گفت وگو با ایسنا، دربار جزئیات صدور مجوز به مراكز پیش دبستانی اظهار نمود: ما در دو سال قبل سامانه ای راه اندازی كردیم تا موسسان با استفاده از آن اقدام و ثبت نام كنند اما از آنجائیكه قانون دائمی شدن تاسیس مدارس غیردولتی هنوز نهایی و مصوب نشده بود بدرستی پیگیری نشد و به اتمام نرسید.
وی فزود: اما با دائمی شدن قانون تاسیس مدارس غیردولتی این برنامه را با جدیت در دستور كار قرار دادیم.
رئیس سازمان مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه به باعث قانون، تنها مرجع صدور مجوز مراكز پیش دبستانی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان مراكز غیردولتی است اظهار نمود: بر این اساس موسسان مراكز پیش دبستانی حتما باید از شورای نظارت منطقه و استان مجوز دریافت كنند.
زینی وند ضمن اعلام اینكه از اول اسفند ماه سال جاری برای رجوع موسسان به سامانه ها فراخوان خواهیم داشت و همه موسسان مراكز پیش دبستانی باید وارد سامانه مربوط شده و اقدام نمایند، درباره مشمولان دریافت مجوز اظهار داشت: در گذشته مراكز پیش دبستانی از نهادها و دستگاه های دیگر همچون كانون مساجد، بهزیستی، شهرداری و سرای محلات مجوز می گرفتند.
وی ادامه داد: در واقع بیش از 5000 مركز پیش دبستانی مجوز از سایر نهادها دارند كه حتما باید از آموزش و پرورش مجوز بگیرند. تا آخر اردیبهشت ماه هم به آنها مهلت می دهیم و چنانچه در این مدت اقدام نكنند، بطور قطع ناچار می شویم برابر قانون عمل كرده و از ادامه فعالیتشان در سال آینده جلوگیری نماییم.1396/10/24
19:34:34
5.0 / 5
5507
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین