رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس:

ضرورت افزایش دایره اعتبارات نوسازی مدارس در كشور

ضرورت افزایش دایره اعتبارات نوسازی مدارس در كشور

مدیریت آموزش: رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، اظهار داشت: دایره اعتبارات نوسازی مدارس باید در سطح كشور افزایش یابد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمدتقی نظر پور در جریان سفر به استان یزد یكی از اهداف خود برای سفر به استان یزد را بر مبنای نامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص جذب مشاركت دانشگاهیان برای كمك به زلزله زدگان و مدارسی كه در استان كرمانشاه تخریب شدند، دانست و اظهار داشت: بیان چگونگی مشاركت دانشگاهیان به ساخت و سازهای مدارس تخریب شده كرمانشاه یكی از اهداف سفر به استان یزد است.
وی اضافه كرد: خوشبختانه ساختمان مدارسی كه در دو دهه اخیر تولید شده اند از كیفت و مقاومت بهتری برخوردار می باشند و در زلزله كرمانشاه علی رغم خرابی فراوان خیلی از منازل مسكونی شاهد مقاومت مدارس نوساز در این استان بودیم.
این مقام مسئول وضعیت مدارس استان یزد را مطلوب ارزیابی كرد و تصریح كرد: طبق بررسی های انجام شده درصدی از مدارس استان یزد نیاز جدی به مقاوم سازی دارند.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس تأكیدكرد: ما باید دایره اعتبارات نوسازی را افزایش دهیم تا از كمك تمام كسانی كه قصد مشاركت در زمینه توسعه فضای آموزشی دارند استفاده نماییم.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی با بیان این كه مشاركت های مردمی فقط افراد حقیقی نیستند، خاطرنشان كرد: بانك ها، موسسات، صنایع و خیلی از شركت ها آماده همكاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور درجهت توسعه فضاهای آموزشی كشور هستند كه ما باید این مسیر را بیش از پیش هموار نماییم.
1396/10/03
19:49:25
5.0 / 5
4912
تگهای خبر: مدارس , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین