مدیركل آموزش و پرورش گیلان خبر داد؛

جذب و تعیین تکلیف ۷۵۸ نیروی آموزش و پرورش گیلان

جذب و تعیین تکلیف ۷۵۸ نیروی آموزش و پرورش گیلان

مدیریت آموزش: به گزارش مدیریت آموزش، مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اظهار داشت: ۷۵۸ نیرو که از سال قبل جذب نشده بودند، سال جاری تعیین تکلیف و در آموزش و پرورش گیلان جذب شدند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، محمد فائزی پس از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان در سالن غدیر استانداری ضمن اشاره به تعیین تکلیف بعضی از نیروهای این سازمان اظهار نمود: ۷۵۸ نیروی تعیین تکلیفی که از سال قبل جذب نشده بودند، سال جاری جذب شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن اشاره به این که بعضی از نیروها برای رفتن به مناطق محروم مشکل دارند اما برای تثبیت جانمایی آنان چاره ای نیست افزود: تقریبا همه کلاس ها معلم دارند و در شروع سال تحصیلی جدید کلاس بی معلم نداریم و موارد نادر هم با قید فوریت رفع می شود.
وی با اشاره به اینکه ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان های استان اختصاص یافته است اضافه کرد: تجهیزات کامپیوتری هم در همین هفته به مدارس عرضه می شود و لابراتوار ها هم با اعتبارات اختصاص یافته تجهیز می شوند.
فائزی با اشاره به اینکه ۹۸ درصد ثبت نام در مدارس گیلان انجام شده است اضافه کرد: نانوایی ها قادر به تأمین میزان نان کلان مدارس شبانه روزی نیستند بنابراین درخواست داریم دستورات در خصوص افزایش سهمیه آرد برخی نانوایی ها برای جبران این کمبود صادر شود.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان ضمن اشاره به این که مسکن مهر از مناطق پر چالش برای تأمین فضای آموزشی است بیان نمود: ۷۰ هزار نفر در مسکن مهر ساکن هستند اما متأسفانه مدارس کافی برای این قسمت وجود ندارد.

1401/06/31
17:57:03
0.0 / 5
331
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین