مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران خبر داد:

نقش مهر بر دیوارهای مدارس پایتخت

نقش مهر بر دیوارهای مدارس پایتخت

به گزارش مدیریت آموزش، سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با فرارسیدن مهرماه و شروع سال جدید تحصیلی به منظور بهبود فضای بصری شهر و افزایش شور و نشاط دانش آموزان، طرحˮ نقش مهر ˮ را روی دیوارهای مدارس مناطق ۲۲ گانه تهران اجرا می کند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، رضا صیادی با بیان این خبر، اظهار داشت: با عنایت به این که نقاشی دیواری روشی ایده آل برای زیباسازی فضای مدارس است که می تواند بر روحیه جمعی و نشاط اجتماعی دانش آموزان اثر بسزایی داشته باشد؛ این سازمان با برگزاری طرح " نقش مهر" به استقبال سال تحصیلی جدید رفته است.

وی ضمن اشاره به این که مدارس در سال تحصیلی جدید بعد از سه سال و گذشتن از بحران بیماری کرونا، باردیگر پذیرای دانش آموزان عزیز است، افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور دستیابی به طرح های فاخر، بعد از انتشار فراخوانی از هنرمندان حوزه نقاشی دیواری دعوت به همکاری کرد که ۱۹۴ شرکت کننده با ۵۰۴ طرح در این فراخوان حضور بهم رساندند.

به قول مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران، در ۲۵ مردادماه از میان آثار رسیده به این سازمان، ۱۰۷ طرح از ۸۱ هنرمند بعد از داوری توسط محمد زروئی نصرآبادی، انوش امین الهی و محسن ناصریان برای اکران روی دیوارهای مدارس، مقاطع مختلف تحصیلی انتخاب شدند.

صیادی با اشاره به اینکه اجرای ۶۳ طرح از این طرح ها توسط سازمان زیباسازی صورت می گیرد، اظهار داشت: ۶۶ طرح در اختیار مناطق ۲۲ گانه قرار گرفته است که دست کم یک طرح در هر منطقه اکران می شود. همینطور بعضی از آثار فاخر و برگزیده چند بار در مناطق مختلف اجرا می شوند.

طبق گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، صیادی اضافه کرد: از میان ۶۳ طرح اجرا شده توسط سازمان زیباسازی شهر تهران، ۳۷ طرح به مدارس پسرانه و ۲۶ طرح به مدارس دخترانه اختصاص یافته است.
منبع:

1401/06/28
11:52:03
0.0 / 5
382
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین