معاون سیاسی استاندار سمنان:

ایجاد 34 فضای ورزشی دانش آموزی در استان سمنان

ایجاد 34 فضای ورزشی دانش آموزی در استان سمنان

به گزارش مدیریت آموزش، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اظهار داشت: 16 هزار متر مربع شامل 34 فضای ورزشی جدید به ظرفیت آموزش وپرورش استان افزوده خواهد شد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، احمد ریواده شامگاه پنجشنبه در نشست شورای آموزش وپرورش استان سمنان به میزبانی استانداری با اشاره به رفع نیاز دانش آموزان از فضای ورزشی، اشاره کرد: مقرر می باشد ۱۶ هزار متر مربع به فضای ورزشی دانش آموزان اضافه شود که این مقدار در ۳۴ فضای ورزشی در نقاط مختلف استان در نظر گرفته شده است.
وی با اعلان اینکه لازم است از همه ظرفیت ها همچون فرمانداری ها، دهیاری ها و بخشداری ها برای ایجاد این فضای ورزشی استفاده شود، اضافه کرد: باید از ظرفیت ورزشی در روزهای پسا کرونا در سال تحصیلی جدید به نفع سلامت دانش آموزان استفاده گردد.
معاون استاندار سمنان اظهار داشت: همکاران در اداره کل آموزش و پرورش، معاونت تربیت بدنی و سلامت و فرمانداران و اعضای شورای آموزش، و پرورش و شهرداران برنامه ای در روزهای پسا کرونا داشته باشند همین طور باید برنامه اختصاص فضای ورزشی برای سلامت دانش آموزان مورد توجه قرار گیرد.
ریواده اظهار داشت: برنامه ریزی شورای پشتیبانی سواد آموزی استان، انسداد بیسوادی، بروز رسانی بانک اطلاعاتی جاماندگان از تحصیل، تقسیم کار دستگاه های اجرائی و دستگاه های همکار و شریک سازمانی برای آموزش امسال یکی از ضرورت های سال تحصیلی جدید است.
وی با اعلان اینکه از مجموع ۱۳ هزار نفر اتباع دو هزار و ۴۰۰ نفر تحت پوشش شورای پشتیبانی سواد آموزی استان قرار گرفتند، اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های قانونی بهره برده تا زمینه رفاه حال بیشتر و کیفیت آموزش دانش آموزان و کاهش دغدغه های خانواده ها در این شهرستان برطرف شود و می توان در این خصوص از ظرفیت های مردمی در تامین نیازها بهره گیری شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با اعلان اینکه در امر آموزش روستاها و رفع مشکلات باید روش روشنی برای همه استان در نظر گرفته شود، اظهار داشت: کیفیت آموزشی یک ضرورت است و باید از همه ظرفیت ها برای مساعدت با آموزش وپرورش استفاده گردد.
ریواده با اعلان اینکه برای بازگشایی مدارس در امسال همه دستگاه های اجرائی باید در کنار آموزش وپرورش باشند و کوشش برای کیفیت آموزش در دستورکار قرار گیرد، اظهار داشت: اولویت بندی مسائل آموزش وپرورش استان باید در شورای آموزش، و پرورش استان ارائه و مطالبه شود
وی با اعلان اینکه نیازهای حوزه آموزشی هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی در سال ۱۴۰۱ در دستور کار مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: سیاستگذاری شورای آموزش وپرورش برای افرایش رتبه های کنکور و افتخار آفرینان و استعدادهای علمی استان در دستور کار قرار گیرد


منبع:

1401/06/21
14:37:11
0.0 / 5
199
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین