با اجرای برنامه های هفته باز دانشگاه؛

داوطلبان كنكور از فردا با دانشگاه شهید بهشتی آشنا می شوند

داوطلبان كنكور از فردا با دانشگاه شهید بهشتی آشنا می شوند

مدیریت آموزش: هفته درهای دانشگاه شهید بهشتی، با هدف آشنایی داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری 1400، با دانشکده ها، پژوهشکده ها و رشته های دانشگاه از فردا شروع می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، هفته باز دانشگاه شهید بهشتی طی پنج روز بصورت مجازی و برای آشنایی داوطلبان ورود به دانشگاه ها با ظرفیت، توان و خاصیت های تحصیل در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.
داوطلبان و علاقمندان از فردا شنبه تا روز چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ می توانند بوسیله سامانه وبینار بهشتی دانشگاه (www.sbu.ac.ir/web/webinar)، بر طبق زمان بندی مشخص شده در روز و ساعت مقرر در رویداد شرکت نمایند.
در طول برگزاری هفته درهای باز دانشگاه، ۲۱ دانشکده و پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی، توسط اعضای هیات رئیسه و اعضای هیات علمی آن واحد به داوطلبان معرفی خواهند شد و متقاضیان ورود به دانشگاه، می توانند سؤالات خودرا با برگزار کنندگان رویداد، مطرح کنند.
دانشگاه شهید بهشتی اعلام نموده است که بروشور معرفی دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه برای آشنایی داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ با واحدها و رشته های دانشگاه، توسط روابط عمومی این دانشگاه تهیه شده و در سایت دانشگاه در دسترس علاقمندان قرار دارد.
بر این اساس در نخستین روز هفته باز دانشگاه شهید بهشتی داوطلبان می توانند از سه دانشکده "علوم تربیتی و روانشناسی"، "معماری و شهرسازی" و "پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه، " بازدید کنند و در دومین روز از "دانشکده مکانیک و انرژی"، "پژوهشکده علوم محیط زیست"، "دانشکده مدیریت و حسابداری"، "دانشکده الهیات و ادیان "و "پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی" و در روز سوم این رویداد از "دانشکده علوم ریاضی"، "دانشکده علوم زمین"، "دانشکده علوم ورزشی و تندرستی"، ""دانشکده فیزیک و" دانشکده برق" و در روز چهارم یعنی سه شنبه پنجم مرداد از دانشکده های "ادبیات و علوم انسانی"، "حقوق"، "عمران"، " آب و محیط زیست" و "دانشکده برق الکترونیک "و در روز آخر یعنی چهارشنبه ششم مرداد نیز از "دانشکده تکنولوژی های جدید هوا و فضا"، "دانشکده علوم شیمی و نفت"، "دانشکده علوم و مهندسی کامپیوتر" و در نهایت "دانشکده علوم و فناوری زیستی" بازدید کنند.
منبع:

1400/05/02
12:57:06
0.0 / 5
176
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین