حضور یك سومی پرسنل اجرائی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه

حضور یك سومی پرسنل اجرائی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه

مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران از حضور یك سومی پرسنل اجرائی مدارس و ادارات آموزش و پرورش تهران از شنبه آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، عبدالرضا فولادوند در این زمینه اظهار نمود: به دنبال تصمیمات جدیدی که ستاد مقابله با کرونا برای کشور در شهرهای با وضعیت قرمز اتخاذ نموده است، ما هم تابع این مصوبات هستیم، تعلیم و تربیت و آموزش به صورت غیر حضوری و مجازی تداوم دارد.
وی ادامه داد: عوامل اجرائی مدارس به میزان یک سوم در مدرسه روزانه حضور دارند و مباحث تدریس و رفع اشکال و تهیه بسته های آموزشی و درسنامه و همین طور رصد آموزش در کلاس های درس را برعهد دارند و حدود دو سوم عوامل اجرائی دورکاری دارند.
بر طبق گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، فولادوند با اعلان اینکه وظیفه اصلی عوامل اجرائی مدارس، روند رسیدگی و رصد آموزش کلاس های مجازی است اشاره کرد: انشالله بتوانیم با این تدابیر، میزان تلفات و میزان شیوع بیماری کرونا را به حداقل برسانیم. ما در وضعیت بحرانی هستیم و آموزش در بحران را رقم می زنیم و نگران سلامت حال تک تک همکاران خود هستیم.
وی درخاتمه بر این نکته نیز اصرار کرد که در روند آموزش حتما کلاس های تربیت بدنی و پرورشی و نشاط دانش اموزان مد نظر باشد تا از این مسیر به سلامت عبور نماییم.
منبع:

1399/09/01
12:58:20
5.0 / 5
1383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین