فلاحی:

احیانا كمیسیون آموزش با تمدید برگزاری كنكور نظام قدیم موافقت خواهد نمود

احیانا كمیسیون آموزش با تمدید برگزاری كنكور نظام قدیم موافقت خواهد نمود

به گزارش مدیریت آموزش سخنگوی كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت كه احیانا این كمیسیون با برگزاری كنكور نظام قدیم برای یك سال دیگر موافقت خواهد نمود.


احمد حسین فلاحی در گفتگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون آموزش اظهار داشت: در این نشست بحث تمدید کنکور نظام قدیم عنوان شد، پیش از این طبق آمارهای سازمان سنجش، کمیسیون آموزش اعلام نموده بود که موافق تمدید کنکور نظام قدیم نیست اما طبق بررسی های صورت گرفته آمارهای متفاوتی درباره میزان داوطلبان کنکور نظام قدیم عرضه می شود.
آقای نادری عضو کمیسیون آموزش بررسی هایی را صورت داده و آماری غیر از آنچه سازمان سنجش درباره داوطلبان کنکور نظام قدیم به کمیسیون عرضه کرده بود را بیان کرد.
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: با عنایت به عرضه آمارهای متفاوت قرار شد باردیگر کمیسیون آموزش مبحث تمدید کنکور نظام قدیم را بررسی کند. احتمال زیاد کمیته موافقت خواهد نمود تا یک سال دیگر برگزاری کنکور نظام قدیم تمدید شود.
فلاحی همینطور با اشاره به بررسی طرح جهش تولید دانش بنیان در جلسه این کمیسیون اظهار داشت: پیش از این این طرح به کمیسیون صنایع بعنوان کمیسیون اصلی ارجاع داده شده بود که با مخالفت کمیسیون آموزش طرح به این کمیسیون برگشت داده شد. ما باردیگر این طرح را مورد بررسی قرار داده و سه بند آن تصویب گردید. بند چهار جهت بررسی بیشتر به مرکز پژوهش ها ارجاع و رسیدگی به سایر بندها به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.
منبع:

1399/07/29
01:08:22
5.0 / 5
1775
تگهای خبر: آموزش , كنكور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین