كیفی سازی نیروی انسانی آموزش و پرورش در دستور كار شورای عالی انقلاب فرهنگی

كیفی سازی نیروی انسانی آموزش و پرورش در دستور كار شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش اظهار نمود: ساماندهی نیروی انسانی یك گام بلند در اجرای سند تحول است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی در حاشیه شورای تخصصی تحول و نوسازی نظام آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی و در جمع خبرنگاران بابیان اینکه دستور اول این جلسه مسئله نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش بود اظهار نمود: معلم در نظام تعلیم و تربیت جانشین همه نداشتن ها و جبران کننده همه کاستی هاست.
وی افزود: اگر یک مدرسه با امکانات کافی نداشته باشیم و یک معلم باصلاحیت داشته باشیم قادر خواهیم بود که اهداف خودرا پیش ببریم و اگر معلم دارای توانمندی لازم نباشد بطور قطع به اهداف خود نخواهیم رسید.
وزیر آموزش وپرورش اشاره کرد: ما متعهد هستیم که سند تحول بنیادین آموزش وپرورش را اجرایی نماییم و برای اجرای آن ساماندهی نیروی انسانی یک گام بلند شمرده می شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، وی ادامه داد: در موضوع نیروی انسانی هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی باید به وضعیت قابل قبولی برسیم و در سال های اخیر روش های مختلفی را برای جذب نیروی انسانی به کار گرفته ایم و آثار و تبعات هرکدام از این روش ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و چارچوبی برای دستیابی به کیفیت در نیروی انسانی مشخص شد که در دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار خواهد گرفت و بعد از تصویب اجرا می گردد.
منبع:

1399/06/26
11:32:21
5.0 / 5
1782
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین