مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان:

۵۰۲ كلاس درس كهگیلویه و بویراحمد با بخاری نفتی گرم می شوند

۵۰۲ كلاس درس كهگیلویه و بویراحمد با بخاری نفتی گرم می شوند

مدیریت آموزش: كهگیلویه و بویراحمد مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان كهگیلویه و بویراحمد از وجود 502 كلاس درس با بخاری های نفتی غیراستاندارد در مكان های فاقد علمك گاز این استان وجود دارد.


پیروز کرمی اظهار داشت: از شروع سال ۱۳۹۲ تابحال ۴۱۹۷سیستم گرمایشی در مدارس این استان استانداردسازی شده است.
وی اظهارکرد: از سال ۱۳۹۶ تابحال ۳۷میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان برای استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس کهگیلویه و بویراحمد هزینه شده است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد: هفت میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۶، سال قبل ۱۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان و پارینه ۱۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای استانداردسازی تجهیزات گرمایشی مدارس استان هزینه شده است.
کرمی اشاره کرد: الان ۵۰۲کلاس درس با بخاری های نفتی غیراستاندارد در مکان های فاقد علمک گاز کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که مقرر است تا آخر سال جاری با بهره گیری از سیستم های گازوئیلی یا برقی به بخاری های استاندارد تجهیز شود.
وی افزود: استانداردسازی تجهیزات گرمایشی مدارس استان تا آخر سال جاری تکمیل می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه خدمات بهداشتی همچون مشکلات مدارس در روستاهاست، بیان کرد: تا آخر سال جاری ۱۰۱ چشمه سرویس بهداشتی مدارس استان اصلاح می شود.
کرمی اشاره کرد: برمبنای آخرین جمع بندی ها ۱۹۴مدرسه در سراسر استان ۳۴۴ چشمه سرویس بهداشتی نیاز دارند.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: اعتبار مورد نیاز برای اصلاح خدمات بهداشتی مدارس استان را ۱۱میلیارد تومان است.
منبع:

1399/06/25
12:46:28
5.0 / 5
1668
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین