سه برنامه سازمان سمپاد در دوره جدید

سه برنامه سازمان سمپاد در دوره جدید

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اظهار نمود: سه برنامه سازمان در دوره جدید؛ شكل گیری سازمان، چهره سازی سمپاد و كادرسازی نیروی انسانی است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، الهام یاوری در آیین تکریم و معارفه اش بعنوان رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که با حضور وزیر آموزش وپرورش در سالن اجتماعات ساختمان شهیدرجایی برگزار شد، بابیان اینکه امیدوارم این مسئولیت نقطه عطفی برای حرکت جوانان در راه رشد و شکوفایی استعدادهای کشور باشد، اظهار نمود: مسئولیت در این سازمان مسئولیتی برای تامین ارزش های انسانی است؛ پس امیدوارم بتوانم واسطه خیر در این راه باشم.
وی ادامه داد: سازمان استعدادهای درخشان گنجینه ای باسابقه بیش از چهل ساله است که کارهای بسیار زیاد و اهداف بلند مدتی دارد که باید محقق شود.
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اظهار داشت: شکوفایی، تقویت و تحکیم اخلاق نخبگانی یکی از اهداف بلندمدت است که آنرا دنبال خواهیم کرد.
وی بابیان اینکه سه هدف کوتاه مدت داریم که باید تلاش نماییم تا محقق شود، اظهار نمود: نخستین هدف؛ شکل گیری ساختار سازمان است که باید این ساختار منعطف، ساعی و پویا باشد و در این خصوص تلاش خواهم کرد.
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان افزود: دومین هدف پس از سازمان سازی، نیازمند کادرسازی نیروی انسانی متخصص هستیم پس کسی که در این سازمان خدمت می کند باید در امتداد تحقق اهداف آن باشد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، یاوری اشاره کرد: سومین هدف کوتاه مدت؛ چهره سازی و برند سازی از سمپاد است پس این مساله برای شکل گیری مطلوب سازمان مهمست و باید ارتباط سمپاد با بخش های مختلف جامعه تقویت شود، بطوریکه جامعه چهره سمپاد را به خوبی بشناسد.
منبع:

1399/05/14
22:50:42
5.0 / 5
2441
تگهای خبر: آموزش , متخصص , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین