جذب۲۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس برای سال تحصیلی آینده

جذب۲۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس برای سال تحصیلی آینده

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از جذب ۲۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس در سال تحصیلی آینده اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، شاپور محمدزاده در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان با اشاره به مأموریت های متنوع بزرگ ترین دستگاه تعلیم و تربیت در تعالی آموزشی کشور اظهار نمود: برنامه های آموزش وپرورش استان گیلان در جهت سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، نقشه سند تحول بنیادین و همینطور برنامه های وزیر آموزش وپرورش در زمان دریافت رأی اعتماد زمینه ساز تحول شگرف در نظام فرهنگی و آموزشی است.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در آموزش وپرورش تصریح کرد: در سال تحصیلی آینده ۲۰ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس کشور جذب می شوند و همینطور ۲۵ هزار و۳۰۰ نفر از همکاران فرهنگی تبدیل وضعیت خواهند شد.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به رقم ۲ میلیون و۷۰۰ هزار بی سواد در گروه سنی۱۰تا۴۹ سال در سرشماری سال ۹۵ اظهار داشت: با برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته این رقم به کمتر از یک میلیون بی سواد در سال ۹۸ کاهش یافته است.
وی با تاکید براینکه شبکه شاد در استان گیلان باید جدی گرفته شود، اظهار نمود: شروع سال تحصیلی جدید از ۱۵شهریور اعلام شده است. حتی استان ها با وضعیت بهتر هم می توانند ۲هفته زودتر واحدهای آموزشی را بازگشایی کنند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محمدزاده در انتها با اشاره به خصوصیت های مدیرکل جدید آموزش وپرورش گیلان اظهار نمود: تجربه و تعامل بالای وی در استفاده از ظرفیت های مختلف، آینده خوبی را برای آموزش وپرورش استان نوید می دهد.1399/04/17
23:34:24
5.0 / 5
2370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین