آغاز فعالیت مدارس از 15 شهریور

آغاز فعالیت مدارس از 15 شهریور

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش اظهاركرد: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود و كیفیت برگزاری كلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتكل های بهداشتی تعیین می گردد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی با اشاره به زمان بازگشایی مدارس، اظهار نمود: تصمیم ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مدارس از تاریخ ۱۵ شهریور ماه است و ما تابع تصمیمات ستاد ملی هستیم.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود، اظهار داشت: کیفیت برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل های بهداشتی تعیین می گردد.
وی ادامه داد: چنانچه موج دوم انتشار کرونا که در آن قرار داریم، تشدید شود و تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا تغییر کند؛ امکان تغییر زمان بازگشایی مدارس هم وجود دارد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اولین نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، تصریح کرد: این نشست که با حضور شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید و مباحث مهمی مطرح و نقطه نظرات نمایندگان و مسؤلان آموزش و پرورش تبادل شد.
منبع:

1399/04/17
13:46:16
5.0 / 5
2490
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین