در صحن مجلس قرائت شد؛

بیانیه تعدادی از نمایندگان در تقدیر از سازمان نوسازی مدارس

بیانیه تعدادی از نمایندگان در تقدیر از سازمان نوسازی مدارس

به گزارش مدیریت آموزش تعدادی از نمایندگان مجلس با صدور اطلاعیه ای از سازمان نوسازی مدارس تقدیر كردند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه برخی از نمایندگان درمورد تقدیر و تشکر از سازمان نوسازی مدارس قرائت شد.
متن بیانیه بدین شرح است:
به یقین آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی هر جامعه است، تقویت و ارتقای نظام آموزشی از مهمترین شاخصهای توسعه یافتگی هر کشور به حساب می آید که نقش بی بدیلی در بحث عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش در جامعه دارد.
ایجاد بستر مناسب و فراهم کردن فضا و تجهیزات که بی آن، توسعه یافتگی به وقوع نمی پیوندد، از ملزومات این فرایند است. در این راستا سازمان توسعه و تجهیز مدارس با تلاش و همت عظیم خود گام های بلندی را در فراهم آوری عدالت و دسترسی به فضاهای آموزشی ایمن برای دانش آموزان بخصوص در مناطق محروم و کمتربرخوردار برداشته است.
اقدام به جمع آوری مدارس خشتی و گلی از ادبیات آموزشی کشور که سال ها وعده تحقق آن داده می شد و برچیدن بخاری های نفتی از مناطق دارای زیرساخت های گاز از اقدامات قابل تقدیر این سازمان است که پس از سال ها با جدیت بسیار و با گام های سریع به وقوع پیوست، بنابراین این حرکت پرشتاب و هدفمند در راه توسعه نیازمند تخصیص کامل اعتبارات این سازمان است تا نیل به اهداف بالای تعلیم و تعلم و محرومیت زدایی از اقصی نقاط کشور همچنان به وقوع بپیوندد.
با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط مجموعه مدیران ستادی و ادارات کل تابع سازمان نوسازی و توسعه مدارس درمورد نیروهای جهادی و خدوم آقای دکتر رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و ریاست آن سازمان، حمایت خود از برنامه های وزارت آموزش و پرورش در توسعه عدالت آموزشی را اعلام و بر اجرای آن تاکید داریم.

1399/02/31
16:09:45
5.0 / 5
2538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین