انتقاد رئیس كمیسیون آموزش مجلس از الزامی بودن نرم افزار شاد

انتقاد رئیس كمیسیون آموزش مجلس از الزامی بودن نرم افزار شاد

به گزارش مدیریت آموزش رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از این كه خیلی از مردم نمی توانند به نرم افزار شاد دسترسی داشته باشند، اظهار داشت: بر فرض این دسترسی هم وجود داشته باشد چرا باید در استفاده از آن اجبار كنید؟.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمد مهدی زاهدی در تذكری به وزیر آموزش و پرورش بیان نمود: چرا مبحث استفاده از نرم افزار شاد را الزامی می كنید مگر نمی دانید در كشور بعضی از مردم به چه میزان محروم هستند و نمی توانند به تلفن همراه هوشمند دسترسی داشته باشند. به فرض هم این دسترسی باشد بهای اینترنت را چه كنند؟ بر فرض كه این هزینه مجانی شود چه كسی گفته كه باید الزامی در آن وجود داشته باشد؟
مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی كه اداره جلسه مجلس را بر عهده داشت، در پاسخ به تذكر زاهدی عنوان كرد: نرم افزار شاد مساله عده زیادی است، لازم است بعنوان رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات، وزیر آموزش و پرورش را به مجلس دعوت كنید تا اگر امكان استفاده تمام مردم از این نرم افزار وجود ندارد دولت راهكار جدیدی را در نظر داشته باشد. برای مثال یكی از راهكارها این است كه باقی مانده كتاب ها بعنوان پیش نیاز در سال تحصیلی جدید در نظر گرفته شود. حتی می توان در اینباره یك طرح دو فوریتی را در نظر قرار بدهند.
زاهدی، نماینده كرمان همینطور در تذكری به رئیس جمهور، وزرای كشور و كشاورزی اظهار نمود: سال پیش شاهد سیل در حوزه انتخابیه بودیم اما از سال پیش برای این كه سال جاری سیلی رخ ندهد چه كردید؟ در حالیكه در شب های گذشته دو سیل زندگی مردم را ویران كرده است. آیا توانستیم سال قبل خرابی سیل ها را بهبود بخشیم و سیل بند ایجاد نماییم تا سال جاری این حادثه رخ ندهد كه خیلی از مردم با مشكلاتی رو به رو شوند.1399/02/04
13:38:47
5.0 / 5
2835
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین