ابلاغ اعتبار ۱۰۰ میلیاردی برای تجهیز هنرستان ها

ابلاغ اعتبار ۱۰۰ میلیاردی برای تجهیز هنرستان ها

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از تخصیص و توزیع اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر كشور اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه ششم توسعه به ارتقای كیفیت مهارت آموزی در بین دانش آموزان بیان نمود: با عنایت به تاكیدات موجود و اهتمام ویژه وزیر آموزش و پرورش بر این مورد به منظور تحقق شعار «هر دانش آموز، یك مهارت» و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در بین دانش آموزان طی اقدامی جهادی از جانب سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس اعتباری برای توسعه این امر و كمك به فرهنگ مهارت آموزی و كارآفرینی در دستور كار قرار گرفت.
وی از تخصیص۱۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان های سراسركشور اطلاع داد و اظهار داشت: با اهتمام ویژه و هماهنگی های انجام شده برای تأمین اعتبار یاد شده، این مبلغ در استان ها توزیع و قابل دسترسی است.
طبق گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رئیس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس بر تجهیز هنرستان ها با عنایت به اعتبار در نظر گرفته شده تصریح كرد و اضافه كرد: این اعتبار صرفا برای همین منظور بوده و برای برنامه دیگری نباید مورد استفاده قرار گیرد.
1399/01/17
15:58:10
5.0 / 5
3267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین