قدردانی وزیر آموزش وپرورش از پزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی

قدردانی وزیر آموزش وپرورش از پزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش وپرورش با ارسال پیامی از پزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی به علت كوشش برای پیشگیری و كنترل ویروس كرونا قدردانی كرد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا و به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محسن حاجی میرزایی با ارسال پیامی ازپزشكان، پرستاران و كاركنان درمانی كه این روزها در خط مقدم حفظ و حراست از سلامتی مردم در پیشگیری و كنترل بیماری كرونا بطور شبانه روز تلاش و از جان و زندگی خود می گذرند و برای درمان بیماران با وجود همه شرایط سخت و تهدیدها كوشش می كنند، تقدیر و تشكر كرد.
متن پیام وزیر آموزش وپرورش به شرح زیر است:
«اجازه می خواهم امروز نه بعنوان وزیر آموزش وپرورش بلكه بعنوان یك معلم، یا نماینده معلمان، چند سطری بمنظور سپاس از حضور خستگی ناپذیرتان در خط مقدم حفظ و حراست از سلامتی مردمی بنویسم كه به وقت نجات جانشان، نه از دینشان می پرسید و نه حتی از ملیتشان.
در این روزهایی كه نه دستی به دوستی و نه آغوشی به گرمی نمی تواند حتی برای عزیزترین عزیزان باز شود، در این روزهایی كه همچون مسیح (ع) بی پروا دست شفا به سمت بیماران دراز می كنید و پذیرایشان هستید به قیمت جان!
می خواهم به بهانه سپاس از شما كه بی نیاز از این سپاس هستید برای شاگردان امروز مدرسه، نانوشته هایی از عشق و مسئولیت در حرفه شما را ثبت و یادآوری كنم.
خاطرتان هست وقتی می پرسیدم می خواهید چه كاره شوید چگونه با شوق و با انگشتی اشاره به آسمان می گفتید: دكتر، پرستار
و امروز به یقین می توانم بگویم كه این موهبت و مسئولیت بااینكه از پی سال ها تلاش خستگی ناپذیرتان به دست آمده اما به یقین برداشتن درد از دل دردمندان و پرستاری شان تا پای جان! مسئولیتی نبوده كه خداوند به بهای آموختن كتاب و جزوه به شما هدیه كند؛ بلكه بی شك، انگشتی از آسمان به شما اشاره كرده! شما برگزیده شده اید برای همین روزهای سخت! برای همین روزهای تنهایی و برای روزهایی كه انسان در جستجوی رحمت الهی در زمین دست به آسمان است و امیدوار!
بگذارید برایتان بنویسم: فرزندان عزیز ایران، صبر و استقامتتان، پایداری و مقاومتتان، گذشت و فداكاری تان در این روزهای سخت، هر گز فراموشمان نمی گردد، امروز روز سخت امتحان است و شما به فضل الهی و دعای همه ما، از این امتحان الهی نیز سربلند و سلامت بیرون خواهید آمد».1398/12/06
23:27:04
5.0 / 5
4322
تگهای خبر: آموزش , كتاب , معلم , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین