پیام تسلیت وزیرآموزش وپرورش به دنبال در گذشت معلم خوزستانی

پیام تسلیت وزیرآموزش وپرورش به دنبال در گذشت معلم خوزستانی

به گزارش مدیریت آموزش وزیرآموزش وپرورش با صدور پیامی در گذشت معلم خوزستانی را تسلیت گفت.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، مرحومه سركار خانم پروانه آغاجاری هرروز برای رسیدن به مدرسه محل خدمتش در روستای طلاگه شهرستان هندیجان، جاده زیدون را طی می كرد كه هفته گذشته در این راه با خودروی شخصی، گرفتار واژگونی شد و جان خویش را از دست داد. به دنبال این حادثه محسن حاجی میرزایی با ارسال پیامی درگذشت معلم هندیجانی در سانحه تصادف را تسلیت گفت. متن پیام محسن حاجی میرزایی به شرح زیر است:

«به همت بلند معلمان این سرزمین، پرچم سه رنگ و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران حتی در صعب العبورترین مناطق روستایی و عشایری این كشور بر سر در مدارس در حال اهتزاز است و این سندی ماندگار از عشق و ازخودگذشتگی سرداران دانایی، دانش و آگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

معلمان ما همواره ثابت كرده اند كه در راه مقدس تعلیم و تربیت و كمك به پرورش و بالندگی آینده سازان این كشور از هیچ تلاشی فروگذار نمی كنند و برای حاضر شدن در كلاس های درس حتی از جان خویش هم می گذرند و امروز در جای جای این كشور از خون پاك معلمان فداكاری كه مسیرهای صعب، ناهموار و پرخطر را برای رسیدن به مدرسه و حاضر شدن در سنگر علم و دانش سپری كرده اند، هزاران جوانه روییده است.

خبر تأسف بار درگذشت معلم خوزستانی، مرحومه سركار خانم آغاجری، در سانحه تصادف در راه مواصلاتی روستای طلاگه شهرستان هندیجان و هنگام رسیدن به مدرسه محل خدمتش موجبات اندوه خانواده بزرگ آموزش وپرورش را فراهم آورد.

اینجانب این ضایعه تلخ را به تمامی همكارانم در آموزش وپرورش خوزستان، فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان هندیجان و خانواده آن عزیز ازدست رفته تسلیت عرض می نمایم. امید آنكه خداوند روح پاك ایشان را با بی بی فاطمه زهرا (س) و ارواح طیبه معلمان شهید محشور فرماید.»
1398/11/10
23:49:28
5.0 / 5
4382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین