تصویب آئین نامه اجرایی با مبحث تاسیس و اداره مهدهای كودك در دولت

تصویب آئین نامه اجرایی با مبحث تاسیس و اداره مهدهای كودك در دولت

به گزارش مدیریت آموزش آئین نامه اجرایی مبحث تبصره (۲) ماده (۲) قانون تاسیس و اداره مدارس و مراكز آموزشی و پرورشی غیر دولتی مصوب ۱۳۹۵ با مبحث تاسیس و اداره مهدهای كودك در كمیسیون امور اجتماعی به تصویب رسید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، طبق تبصره (۲) ماده (۲) قانون تاسیس و اداره مدارس و مراكز آموزشی و پرورشی غیردولتی تعیین شاخصهای آموزشی و پرورشی و تدوین محتوا و نظارت بر مهد كودك ها از حیث آموزشی و پرورشی با وزارت آموزش و پرورش و صدور مجوز و عرضه برنامه با سازمان بهزیستی كل كشور می باشد.
وزارت آموزش و پرورش در جهت اجرای تبصره مذكور، متن پیشنهادی را برای طی مراحل تصویب عرضه نمود.
متن پیشنهادی در نشست كمیته تخصصی بررسی و با عنایت به لزوم تعیین تكلیف تعاریف "مهد كودك" و "شاخص های آموزشی و پرورشی" و اختلاف نظر دستگاه های ذی ربط در این خصوص، مقرر شد مراتب ابتدا در كمیته فرعی مطرح و بعد از تعیین تكلیف موارد یاد شده، ادامه بررسی سایر مواد، متناسب با تصمیم كمیته فرعی بررسی و اصلاح لازم صورت گیرد.
در نهایت، متن پیشنهادی در پنج جلسه كمیته تخصصی بررسی گردید و اعضای جلسه اصلی كمیسیون امور اجتماعی و دولت الكترونیك با متن مصوب موافقت و آنرا تصویب نمودند.
جلسه اصلی كمیسیون امور اجتماعی و دولت الكترونیك هیئت دولت یكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ به ریاست جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی كشور و معاون رئیس جمهور و فلاح زاده، سرپرست كمیسیون، حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، شریعتمداری، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی و با حضور نمایندگان دستگاه های عضو كمیسیون به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار گردید.1398/09/10
20:50:08
5.0 / 5
4296
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین