اعلام نتایج آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان از ساعت 19 امروز

اعلام نتایج آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان از ساعت 19 امروز

مدیریت آموزش: سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین كیفیت دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج آزمون جامع( اصلح) مهارت آموزان ورودی سال های96 و97 و افراد باقی مانده سال 95 آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، كچوئیان مجموع مشمولان آزمون اصلح ورودی سال های ۹۶ و ۹۷ و افراد باقی مانده از سال ۹۵ را ۱۵ هزار و۹۰۸ نفر اعلام و اشاره كرد: از این تعداد شركت كننده نزدیك به ۹۵، ۴ درصد موفق به كسب گواهی صلاحیت های حرفه معلمی شدند.
وی با اشاره به موفق نشدن تعداد ۴، ۶ درصد از مهارت آموزان برای كسب گواهی صلاحیت های حرفه معلمی اظهار داشت: دهه سوم آذرماه سال جاری زمان برگزاری آزمون جبرانی برای این تعداد مهارت آموز است.
این مقام مسئول، با تاكید برپایش و رصد صلاحیت حرفه ای افراد برای ورود به دستگاه آموزش وپرورش، اضافه كرد: سنجش و اندازه گیری دانش، مهارت و نگرش افراد برای ورود به سیستم آموزش وپرورش كشور لازم و لازم است.
كچوئیان، اشاره كرد: در امتداد جبران نیروی انسانی موردنیاز آموزش وپرورش وفق اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، فارغ التحصیلان علاقه مندبه حرفه معلمی از سایر دانشگاه های كشور بعد از گذر از مراحل آزمون استخدامی، مصاحبه و گزینش با ورود به دانشگاه فرهنگیان و گذراندن دوره های مهارت آموزی می توانند وارد این حرفه شوند.
وی افزود: بعد از اختتام دوره های مهارت آموزی و گذر از آزمون اصلح، مهارت آموزان با دریافت گواهینامه صلاحیت های حرفه ای می توانند به افتخار معلمی نائل آیند.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین كیفیت دانشگاه فرهنگیان، درباب زمان اعلام نتایج آزمون جامع اشاره كرد: مهارت آموزان شركت كننده دراین آزمون می تواننداز ساعت ۱۹ امروز سه شنبه ۱۴ آبان ماه جاری با ورود به سامانه هدفبه نشانیhadaf.cfu.ac.ir از نتایج آزمون باخبر شوند.
وی درباب امكان اعتراض بعضی از مهارت آموزان نسبت به نتایج اعلام شده گفت: آن دسته از مهارت آموزانی كه نسبت به نمره خود اعتراض دارند می توانند از روز شنبه ۱۸ آبان تا اختتام روز پنج شنبه۳۰ آبان ماه جاری به مدت دو هفته با ورود به سامانه ثبت اعتراض در پورتال اصلی دانشگاه اقدام و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین كیفیت دانشگاه فرهنگیان، با تاكید بر عدم بازگشت حضوری افراد، ۱۸ تا۳۰ آبان ماه سال جاری را زمان پاسخگویی به اعتراض مهارت آموزان ذكر كرد و اظهار داشت: بدیهی است مركز سنجش دانشگاه فرهنگیان فقط پاسخگوی اعتراض هایی خواهد بود كه توسط مهارت آموز در سامانه ثبت اعتراض درج شده باشد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش وپرورش، عضوهیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، مسئولیت پیگیری این امر را از وظایف اصلی مهارت آموز برشمرد و تأكیدكرد: مركز سنجش این دانشگاه پاسخگوی اعتراض های خارج از زمان مقرر نخواهد بود.
شایان ذكر است، نتایج اعلام شده آزمون اصلح، ملاك عمل مسئولان ذی ربط به منظور تسریع و تسهیل صدور احكام افراد شركت كننده در آزمون توسط وزارت آموزش وپرورش است.
منبع:

1398/08/16
20:38:01
5.0 / 5
4375
تگهای خبر: آزمون , آموزش , استخدام , تحصیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین