در پی بازگشایی مدرسه ای سیلزده در روستای چم مهر لرستان صورت گرفت

تقدیر دفتر رئیس جمهوری از وزیر آموزش و پرورش

تقدیر دفتر رئیس جمهوری از وزیر آموزش و پرورش

به گزارش مدیریت آموزش به دنبال تلاش آموزش و پرورش برای بازگشایی مدرسه ای سیلزده در روستای چم مهر شهرستان پلدختر استان لرستان، دفتر رئیس جمهوری طی نامه از وزیرآموزش و پرورش قدردانی نمود.



به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، به دنبال پخش فیلم ۵۵ ثانیه ای در فضای مجازی كه در آن دانش آموزان روستای سیلزده چم مهراز توابع شهرستان پل دختر استان لرستان چند روز پیش از شروع سال تحصیلی با توصیف و تشریح وضعیت مدرسه خود بعد از وقوع سیل فروردین ماه، از رئیس جمهور خواسته بودند زنگ مهر را درآن مدرسه به صدا درآورد، نهاد ریاست جمهوری طی نامه ای به وزیرآموزش و پرورش توجه به آن مدرسه و پیگیری مبحث بازگشایی این مدرسه را مورد تاكید قرار می دهد.
آموزش و پرورش و اداره كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان با تلاش شبانه روزی مبادرت به تعمیر و تجهیز دو باب مدرسه روستای چم مهر می كند و شرایط حضور دانش آموزان در اول مهر در مدرسه را فراهم كردند به صورتی كه زنگ مهر با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان و همینطور تعدادی از مسئولین در مدرسه ۲۲ بهمن این روستای سیل زده به صدا در آمد.
دفتر رئیس جمهور طی نامه ای از اقدام وزیر آموزش و پرورش در مورد پیگیری درخواست دانش آموزان روستای سیلزده چم مهر شهرستان پلدختر قدردانی كرد.

1398/07/17
22:16:40
5.0 / 5
4290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین