كمیسیون عمران بودجه مقاوم سازی مدارس را دنبال می كند

كمیسیون عمران بودجه مقاوم سازی مدارس را دنبال می كند

به گزارش مدیریت آموزش سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تشكیل كمیته ای برای پیگیری تامین بودجه مقاوم سازی مدارس كشور اطلاع داد.


صدیف بدری در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز كمیسیون عمران مجلس، بیان كرد: در جلسه امروز كمیسیون روش اجرای بند (ن) تبصره ۹ قانون بودجه ۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایشان در ادامه با اشاره به اینكه بر طبق این بند از قانون بودجه سال ۹۸، مالیات آستان قدس و شركت های تابعه نیروهای مسلح پس از دریافت شدن باید در جهت مقاوم سازی مدارس صرف شود، بیان كرد: متأسفانه عملكرد وصول مالیات از این نهادها صفر درصد بوده است، یعنی نهادهای مذكور مالیات خویش را پرداخت نكرده اند.
نماینده مردم اردبیل در مجلس خاطرنشان كرد: در جلسه امروز مقرر شد كه كمیته ویژه ای جهت بررسی روش اجرای این بند با حضور كارشناسان سازمان امور مالیاتی و مدیران آستان قدس رضوی تشكیل شده و تمام محورها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در نهایت گزارش این كمیته به صحن كمیسیون عمران بیاید.
ایشان در ادامه با اشاره به دستور بعدی جلسه امروز كمیسیون، اظهار داشت: در ادامه طرح اصلاح بند (ه) تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت. طبق گزارش ها تابحال دولت حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای تأمین قیر مجانی اختصاص داده كه تابحال از زمان ابلاغ مصوبه، حدود یك هزار میلیارد تومان بودجه میان دستگاه های اجرایی توزیع شده است.
او در آخر اظهار داشت: در ایام گذشته مجلس طرح استفساریه ای را برای تعیین تكلیف میزان تعهد دولت جهت تأمین قیر مجانی به تصویب رساند و برای تأیید به شورای نگهبان ارسال كرده است، ازاین رو كمیسیون منتظر نظر شورای نگهبان در ارتباط با این طرح است تا در نهایت در باره آن تصمیم گیری شود.1398/07/09
23:00:38
5.0 / 5
4061
تگهای خبر: دستگاه , شركت , مدارس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین