جمع آوری سررسیدهای سفید در 22خانه كودك در آستانه شروع سال تحصیلی

جمع آوری سررسیدهای سفید در 22خانه كودك در آستانه شروع سال تحصیلی

به گزارش مدیریت آموزش معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام نمود كه به مناسبت شروع سال تحصیلی ویژه برنامه «سررسیدهای سفید» به منظور جمع آوری لوازم التحریر و سالنامه های بدون استفاده، برای بهره برداری دانش آموزان مناطق سیل زده، از ۱۳ تا ۲۳ شهریور ماه توسط مراكز مشاركتی تهران برگزار می گردد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، فاطمیان پور اظهار داشت: به مناسبت شروع سال تحصیلی ویژه برنامه «سررسیدهای سفید» به منظور جمع آوری لوازم التحریر و سالنامه های بدون استفاده، برای بهره برداری دانش آموزان مناطق سیل زده، از ۱۳ تا ۲۳ شهریور ماه توسط مراكز مشاركتی تهران برگزار می گردد. در این طرح، سالنامه های بدون استفاده شهروندان، با قید این شرط كه صفحات آن سفید و قابل استفاده بوده و شیرازه آنها از بین نرفته باشد به همراه لوازم التحریر، توسط ۱۰۰ خانه فرهنگ و كودك مشاركتی در مناطق ۲۲ گانه تهران جمع آوری می شود.
وی ادامه داد: اقلام جمع آوری شده بعد از بسته بندی، در فرهنگ سراها تجمیع می شود و از ۲۵ شهریور ماه برای عرضه به دانش آموزان مناطق سیل زده كشور ارسال خواهد شد.
فاطمیان پور با اشاره به اینكه این برنامه با هدف ارتقای روحیه قناعت و ساده زیستی با تاكید بر اصلاح الگوی مصرف، گسترش فرهنگ مهربانی و ارتقای همبستگی اجتماعی برگزار می شود، اضافه كرد: بهره برداری از این سررسیدها با رویكرد صرفه جویی در مصرف كاغذ، اقدامی فرهنگی به حساب می آید تا زنگ هشداری برای خانواده ها و مسؤلان باشد كه نسبت به مصرف كاغذ و یا انتشار محصولات غیرضروری حساسیت بیشتری داشته باشند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، وی افزود: لیست مراكز فعال در این ویژه برنامه در جدول زیر درج شده است. علاقه مندان برای دریافت نشانی مراكز می توانند به وبگاه مركز مشاركت های فرهنگی هنری به نشانی mosharekat.farhangsara.ir رجوع كنند و یا با تلفن گویای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

1398/06/14
13:23:26
5.0 / 5
4693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین