سامانه سپند، تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در كل كشور

سامانه سپند، تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در كل كشور

به گزارش مدیریت آموزش پیرو مصوبات جلسه رؤسای حراست وزارتخانه های كشور و آموزش و پرورش تعیین شد كه سامانه سپند، تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در كل كشور باشد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، به دنبال جلسه رؤسای حراست وزارتخانه های كشور و آموزش و پرورش كه در مورد اجرایی كردن سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) با حضور حراست وزارت كشور، نماینده سامانه سپند، نماینده حراست آموزش و پرورش، معاون هماهنگی و نظارت سازمان دانش آموزی و نماینده فناوری سازمان دانش آموزی مورخ ۰۱/‏۰۳/‏۹۸‬ در وزارت كشور تشكیل شد، تصمیماتی اتخاذ شد كه پیرو آن سامانه سپند بعنوان تنها سامانه اجرایی سرویس مدارس در كل كشور تعیین شد.

پیرو مصوبات این جلسه با عنایت به روند تكمیل سامانه، جهت پیشگیری از ركود كار تصمیم بر آن شد كه سامانه سپند كار خویش را به صورت رسمی از خرداد ماه آغاز كند و بعد از تایید توسط حراست وزارت كشور و حراست وزارت آموزش و پرورش، جهت اجرا به ادارات استانی ابلاغ شود كه ابلاغیه اجرای سامانه توسط سازمان دانش آموزی انجام می شود.

همینطور در این نشست مقرر شد كه تفاهم نامه ای هم فی درخلال اتحادیه تاكسیرانی و سازمان دانش آموزی در قالب آیین نامه حمل و نقل دانش آموزی تهیه و لازم الاجرا شود.

1398/03/06
20:02:39
5.0 / 5
4801
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین