تهیه بسته فرهنگی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده

تهیه بسته فرهنگی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده

به گزارش مدیریت آموزش معاون پرورشی فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به ابعاد اجتماعی و انسانی حاصل از سیل اخیر در كشور از تهیه بسته فرهنگی، تربیتی و مشاوره ای برای دانش آموزان این مناطق اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علیرضا كاظمی در نشست با روسای بخش های حوزه معاونت پرورشی كه در اهواز برگزار شد، با اشاره مصوبات این نشست اظهار داشت: در این جلسه به دنبال این بودیم كه با نظر و مشاوره روسای بخش ها در حوزه معاونت پرورشی یك بسته فرهنگی تربیتی و مشاوره ای برای دانش آموزان مناطق سیل زده تهیه نماییم.
وی بابیان اینكه بخشی از بسته در همین نشست عرضه شد، اضافه كرد: بسته تكمیلی توسط همكاران ما در حوزه معاونت پرورشی تهیه و تدوین می شود و برای پشتیبانی و اجرا در اختیار حوزه معاونت پرورشی قرار می گیرد.
كاظمی در مورد محتوای بسته فرهنگی و تربیتی و مشاوره ای اظهار داشت: این بسته دربرگیرنده موضوعاتی مانند؛ مشاوره، فرهنگی هنری، اردویی، قرآن و وظایفی بر عهده سازمان دانش آموزی است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش به اقدامات انجام شده از جانب استان در این خصوص اشاره نمود و خاطرنشان كرد: همكاران ما در استان اقدامات خوبی در این خصوص انجام داده اند كه قابل تقدیر است ولی برای تداوم این اقدامات نیاز به همكاری وزارت و ادارات كل استان ها داریم.
وی ابراز امیدواری كرد، با كمك ادارات كل استان ها و وزارت آموزش وپرورش برنامه ای كه تهیه می شود باكیفیت و اثربخشی بالا عرضه شود.
به گزارش مركز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش، كاظمی با اشاره به نقش سازمان دانش آموزی و اقدامات انجام شده از جانب آن با عنایت به شرایط پیش آمده در مناطق سیل زده اظهار داشت: طی این نشست مصوب شد كه سازمان دانش آموزی با پشتیبانی اعتباراتی كه پیش بینی شده است، برای دانش آموزان صدمه دیده از سیل در مناطق سیل زده اردوهای درون استانی و برون استانی برگزار كند.1398/02/05
15:30:42
5.0 / 5
4415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین