تا روز ۲۸ اسفندماه صورت گرفت؛

اسكان بیش از۱۱هزار نفر درمراكز اسكان نوروزی آموزش وپرورش خوزستان

اسكان بیش از۱۱هزار نفر درمراكز اسكان نوروزی آموزش وپرورش خوزستان

به گزارش مدیریت آموزش مدیركل آموزش و پرورش خوزستان از پذیرش و اسكان ۱۱ هزار و ۵۱۴ نفر روز در مراكز اسكان نوروزی آموزش و پرورش خوزستان تا آخر روز سه شنبه ۲۸ اسفندماه ۹۷ اطلاع داد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، محمد تقی زاده ظهر امروز چهارشنبه با اشاره به اینكه تابحال ۴ هزار ۱۷۴ نفر در مراكز اسكان نوروزی پذیرش شدند، اظهار نمود: از این تعداد ۲ هزار و ۱۱ نفر فرهنگی و ۲ هزار و ۱۶۳ نفر غیرفرهنگی هستند.
وی اضافه كرد: تا آخر روز اول اسكان، ۱۱ هزار و ۵۱۴ نفر روز در مراكز اسكان نوروزی پذیرش و اسكان شدند كه از این تعداد ۵ هزار و ۲۹۹ فرهنگی و ۶ هزار و ۲۹۵ غیرفرهنگی در این مراكز اسكان شدند.
مدیركل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینكه تابحال ۱ هزار و ۱۵۹ خانوار در مراكز اسكان نوروزی آموزش و پرورش استان پذیرش شدند، توضیح داد: از این تعداد بالغ بر ۵۵۹ خانوار فرهنگی و همینطور ۶۰۰ خانوار غیرفرهنگی هستند.
تقی زاده افزود: بیشتر از ۳ هزار نیروی ستادی، خدماتی و اجرایی وظیفه خدمات رسانی به مهمانان نوروزی را در طول ایام نوروز بر عهده دارند.
وی در انتها تصریح كرد: مدارسی كه برای اسكان مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است شامل ۷۵۰ كلاس ویژه، ۴ هزار و ۷۰۰ كلاس درجه یك و ۵ هزار و ۵۵۰ كلاس درجه دوم است.

1398/01/03
15:14:53
5.0 / 5
4277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین